Nederlandse voetballers buitenland

Home - WK Voetbal 2010 in Zuid-Afrika - Terug naar Sport

Correcties of aanvullingen?

Thuis eten laten bezorgen via JustEat


- NB Aangezien ik langere tijd computerproblemen heb gehad, heb ik dit een paar maanden niet kunnen bijwerken. Inmiddels is dat opgelost en ben ik druk bezig het bij te werken. Mijn excuses als het niet helemaal up to date is. Wordt aan gewerkt!

Nieuws en geruchten

-

Blessures

Doelpunten deze week
- In de competitie:
- Voor de beker:
- Champions League / Europa League:

Nog zonder nieuwe club (of niet bekend waar ze nu spelen)
Nabil Abidallah, Sander van Gessel, Ilias Haddad, Sergio Hellings, Fouad Idabdelhay, Sergio van Kanten, Glenn Loovens, Steve Olfers, Mustapha Riga, Maceo Rigters, Joël Silooy, Dwight Tiendalli

Werkloze trainers
Frans Adelaar, Raymond Atteveld, Peter Boeve, Ruud Gullit, Gerard van der Lem, Johan Neeskens, Hans Ooft, Erik te Paske, John van 't Schip


Amerikaans-Samoa

Thomas Rongen - bondscoach


Angola

Jan Brouwer - Grupo Desportivo Sagrada Esperança (trainer)


Armenië

Regilio Seedorf - Gandzasar FC


Australië

Han Berger - technisch directeur Australische voetbalbond + interim-bondscoach

Pascal Bosschaart - Sydney FC
Orlando Engelaar - Melbourne Heart
Youssouf Hersi -Western Sydney Wanderers
Kew Jaliens - Newcastle Jets
Robbie Wielaert - Melbourne Heart
Patrick Zwaanswijk - Central Coast Mariners

Victorian Premier League
Davey van 't Schip - Richmond SC


Azerbeidzjan

Lorenzo Ebecilio - FC Gabala
Leroy George - FK Qarabag
Melvin Platje - Neftchi Baku
Fabian Veldwijk - FK Khazar Lankaran (technisch directeur)


België

Mario Been KRC Genk (trainer)
- Tom Boere - AA Gent
Jeremy Bokila - SV Zulte Waregem (verhuurd aan Petrolul Ploiesti)
Foeke Booy - Cercle Brugge (trainer)
- Jordan Botaka - Club Brugge KV (jeugd)
John van den Brom - RSC Anderlecht (trainer)
Hans Galjé - Standard Luik (keeperstrainer)
- Reza Ghoochannejhad - Standard Luik
Hans Gillhaus - SV Zulte Waregem (technisch directeur)
- Joey Godee - Cercle Brugge (verhuurd aan Go Ahead Eagles)
Ismael H'Maidat - Club Brugge KV (jeugd)
Nol Hornix - Beerschot AC (assistent-trainer)
Henk Houwaart - Club Brugge KV (scout)
Ron Jans - Standard Luik (trainer) --- UPDATE: is per 22 Oktober 2012 ontslagen
Max de Jong - RSC Anderlecht (keeperstrainer)
Ruud Kaiser - K. Lierse SK (technisch directeur)
Adrie Koster - Beerschot AC (trainer) --- UPDATE: is per 1 December 2012 ontslagen
- Bram Nuytinck - RSC Anderlecht
Angelo Nijskens - KV Kortrijk (scout)
- Sergio Padt - AA Gent
Glynor Plet - KRC Genk (gehuurd van FC Twente)
- Bas Sibum - KVRS Waasland - SK Beveren
- Ronnie Stam - Standard Luik
- Arjan Swinkels - K. Lierse SK
Danny Verbeek - Standard Luik (verhuurd aan NAC Breda)
Sef Vergoossen - KRC Genk (adviseur)
Hans Visser KRC Genk (beloftentrainer)
- Sandy Walsh - KRC Gen
- Demy de Zeeuw - RSC Anderlecht (gehuurd van Spartak Moskou)

Tweede klasse
- Roy Bakkenes - Antwerp FC
- Sandro Calabro - Antwerp FC
- Boy Deul - Antwerp FC
- Donny de Groot - Sint Truiden VV
- Jerrel Hasselbaink - Antwerp FC (trainer)
- Kelvin Maynard - Antwerp FC
- Ken van Mierlo - ASV Geel (gehuurd van Lommel United)
- Gigli Ndefe - SC Eendracht Aalst
- Andrew Petersen - KFC Dessel Sport
- Bram Poell - Lommel United
- Ivo Rossen - Sint Truiden VV
- Richard Stricker - Antwerp FC (assistent-trainer)
- Kevin Tano - Antwerp FC
- Dennis van Wijk - KVC Westerlo (trainer)

Derde klasse A
Karim Didi - Hoogstraten VV
Koen van der Heyden - VW Hamme
- Niek van den Putte - Bocholter VV
Tom Sanders - Hoogstraten VV
Ruben Tilburgs - Hoogstraten VV

Derde klasse B
Wouter Artz - FCV Dender EH
Soeris Baidjoe - Patro Eisden Maasmechelen
Randy Grens - Patro Eisden Maasmechelen
Admir Haznadar - KV Turnhout
- Sjoerd Kuipers - KV Turnhout (jeugd)
Abdi Luqman - KV Turnhout (jeugd)
Diangi Matusiwa - KVK Tienen
Dino Peljto - KV Turnhout
Romero Regales - Patro Eisden Maasmechelen

Vierde klasse B
Melvin Bouwmeester - KSK Sint-Paulus Opwijk

Vierde klasse C
Jeroen van Erkel - Overpeltse VV
Maico Gerritsen - Excelsior Veldwezelt
André van Gerven - Overpeltse VV (keeperstrainer)
Johan Hereijgers - KFC Sint-Lenaarts
Zijad Jusic - KESK Leopoldsburg
Jeroen van de Kerkhof - Overpeltse VV
Olaf Rompelberg - Excelsior Veldwezelt
Antwan Rijkers - Overpeltse VV
Jim Thijssen - Overpeltse VV
Mike Thijssen - Overpeltse VV

Eerste provinciale
Ricardo Smits - KFC Katelijne-Waver
Job Sueters - SK Kampenhout
Jochem Sueters - SK Kampenhout
Hans van de Weideven - Groen Star Beek


Brazilië

Clarence Seedorf - Botafogo FR


Bulgarije

Sjoerd Ars - Levski Sofia
Serginho Greene - Levski Sofia
Dustley Mulder - Levski Sofia
Civard Sprockel - Botev Plovdiv


China

Jan Olde Riekerink - bondscoach Olympisch elftal

Super League
Jo Bonfrère - Henan Construction F.C. (trainer)
Henk ten Cate - Shandong Luneng Taishan (trainer)
Arie Haan - Tianjin Teda (trainer)
Luc Nijholt - Shandong Luneng Taishan (assistent-trainer)
Arie Schans - Nanchang Hengyuan F.C. (technisch adviseur)
Mike Snoei - Shandong Luneng Taishan (assistent-trainer)

Jie League
Nico de Bree - Chongqing Lifan F.C. (keeperstrainer)
Emir Jasarevic - BIT FC
Ferry de Smalen - BIT FC
Juliano Smit - BIT FC


Cyprus

Ton Caanen - Enosis Neon Paralimni FC (trainer)
Tim de Cler - AEK Larnaca
Jurgen Colin - Anorthosis Famagusta
Tom Daemen - AEK Larnaca
Gregoor van Dijk - AEK Larnaca
Kevin Hofland - AEK Larnaca (technisch directeur)
Edwin Linssen - AEK Larnaca
Nassir Maachi - AEK Larnaca
Henk Theunissen - AEK Larnaca (assistent-trainer)
Leon Vlemmings - AEK Larnaca (trainer)

Luciano Dompig - Akritas Chlorakas
Dion Esajas - AEK Kouklia


Denemarken

Mick van Buren - Esbjerg fB
Tim Janssen - FC Midtjylland
Joshua John - FC Nordsjaelland
Remco van der Schaaf - Randers

1e divisie
Roel van Hemert - FC Hjørring


Duitsland

Ibrahim Afellay - Schalke 04 (gehuurd van FC Barcelona)
Edson Braafheid - TSG 1899 Hoffenheim (verhuurd aan FC Twente)
Roel Brouwers - Borussia Mönchengladbach
Bas Dost - VfL Wolfsburg
René van Eck - 1. FC Nürnberg (jeugdtrainer)
Eljero Elia - Werder Bremen
René Eijkelkamp - Schalke 04 (assistent-trainer)
Klaas-Jan Huntelaar - Schalke 04
Luuk de Jong - Borussia Mönchengladbach
Marcel de Jong - FC Augsburg
Tobias Levels - Fortuna Düsseldorf
Jos Luhukay - Hertha BSC (trainer)
Rob Reekers - FC Augsburg (assistent-trainer)
Arjen Robben - Bayern München
Gibril Sankoh - FC Augsburg
Rafael van der Vaart - Hamburger SV
Paul Verhaegh - FC Augsburg

2. Bundesliga
Anass Achahbar - DSC Arminia Bielefeld (gehuurd van Feyenoord)
Maikel Aerts - Hertha BSC
Erik Meijer - Alemannia Aachen (sportdirecteur)
Hans Spillmann - Alemannia Aachen (keeperstrainer 2e elftal)
Maurice Verbunt - Alemannia Aachen (trainer onder 14)
John Verhoek - FSV Frankfurt (gehuurd van Stade Rennais)
Rick ten Voorde - Paderborn SC

3. Bundesliga
Koen van der Biezen  - Karlsruher SC
Thijs Bouma - VfL Osnabrück (gehuurd van FC Twente)
Paddy John - VfL Osnabrück
Quido Lanzaat - SV Wehen Wiesbaden
Arie van Lent - Kickers Offenbach (trainer)
Bas Reekers - SC Preußen Münster (-19)
Orlando Smeekes - SV Wehen Wiesbaden
Mijo Tunjic - FC Rot-Weiß Erfurt

Regionalliga Nord
Gerard de Vries - SV Meppen (keeperstrainer)
Johan Wigger - SV Meppen

Regionalliga Süd
Andries Jonker - Bayern München II (trainer)
Timothy van der Meulen  - Bayern München II
Anduele Pryor - Bayern München II

Regionalliga West
Eric van der Luer - KFC Uerdingen 05 (trainer)
René Wessels - SV Lippstadt 08

Oberliga Baden-Württemberg
Antonio Tunjic - VfL Kirchheim/Teck

Oberliga Hamburg
Nils de Boer - TSV Buchholz 08

Oberliga Niedersachsen
Rick Hofkamp - Eintracht Nordhorn
Rogier Krohne - BV Cloppenburg
Roald Vink - TuS Heeslingen (2e team)
Kristian Westerveld - BV Cloppenburg


Engeland

Patrick van Aanholt - Chelsea FC (verhuurd aan Vitesse)
John Achterberg - Liverpool (keeperstrainer)
Kemy Agustien - Swansea City AFC (Wales)
Nathan Aké - Chelsea FC (verhuurd aan Vitesse)
Vurnon Anita - Newcastle United
Oussama Assaidi - Liverpool
Leandro Bacuna - Aston Villa
Wessel van de Bosch - Manchester United (scout)
Alexander Büttner - Manchester United
Jessua Cruijff - Wigan Athletic (jeugd)
Chris David - Fulham
Royston Drenthe - Reading FC
William Ekong - Tottenham Hotspur FC (jeugd)
Karim El Ahmadi - Aston Villa
Leroy Fer - Nowich City
Marco van Ginkel - Chelsea FC
Kevin Gómez - Stoke City
Kenji Gorré - Swansea City AFC (jeugd)
Raimond van der Gouw - Sunderland (keeperstrainer) (jeugd)
Jonathan de Guzmán - Swansea City AFC (gehuurd van Villareal)
John Heitinga - Everton
Cornelis Jol - Fulham (assistent-trainer)
Martin Jol - Fulham (trainer)
Tim Krul - Newcastle United
Michael Lindeman - Fulham (conditietrainer)
René Meulensteen - Manchester United (veldtrainer)
Leonardo Mouwen - Manchester City (techniektrainer jeugd)
Arthur Numan - Aston Villa (scout)
Robin van Persie - Manchester United
Erik Pieters - Stoke City
Karim Rekik - Manchester City (verhuurd aan PSV)
Hans Segers - Fulham (keeperstrainer)
Maarten Stekelenburg - Fulham
Ed van Stijn - Manchester United (scout)
Piet de Visser - Chelsea FC (scout)
Ron Vlaar- Aston Villa
Michel Vorm - Swansea City AFC
Dorus de Vries - Wolverhampton Wanderers FC
Jaap de Vries - Blackburn Rovers (scout)
Ricky van Wolfswinkel - Norwich City
Boudewijn Zenden - Chelsea FC (assistent-trainer)
John van Zweden - Swansea City AFC (Wales) (mede-eigenaar)

Football League Championship
Akwasi Asante - Birmingham City FC
Roland Bergkamp - Brighton & Hove Albion FC (verhuurd aan VVV Venlo)
Marvin Emnes - Middlesbrough
Jerrel Hasselbaink - Nottingham Forest FC (assistent-trainer)
Jos Hooiveld - Southampton F.C.
John Metgod - Derby County FC (assistent-trainer)

Football League One
Pim Balkenstein - Brentford FC
Lorenzo Davids - AFC Bournemouth
Etiënne Esajas - Swindon Town F.C.
Jean-Yves van der Korput - Portsmouth FC (jeugd)
Michel Kuipers - Crawley Town F.C.
Shelton Martis - Doncaster Rovers FC

Football League Two
Edgar Davids - Barnet F.C.
Melvin Holwijn - Barnet F.C.
Collins John - Barnet F.C.
Frank van Wezel - Southend United F.C. (directeur)

Conference National
Felino Jardim - Newport County A.F.C.
Richard Sneekes - Hereford United F.C. (assistent-trainer)
Stefan Stam - Hereford United F.C.


Estland

Anton Joore - FC Santos Tartu (technisch directeur)
Wilhelmus Johannes van Oss - JK Tammeka Tartu (2e elftal)


Finland

Pim Bouwman - FC Inter Turku
Job Dragtsma - FC Inter Turku (trainer)
Regillio Nooitmeer - FC Haka Valkeakoski


Frankrijk

Charlison Benschop - Stade Brestois
Luigi Bruins - Olympique Nice
Gregory van der Wiel - Paris St. Germain

Ligue 2
Nacer Barazite - AS Monaco


Ghana

Eelco Schattorie - Red Bull Ghana (trainer)


Griekenland

Gène Gerards - OFI Kreta (algemeen directeur)
Ton Lokhoff - PAOK Saloniki (assistent-trainer)
David Mendes da Silva - Panathinaikos
Chima Onyeike - PAOK Saloniki (fitness-trainer)
Quincy Owusu-Abeyie - Panathinaikos (hij mag omzien naar een andere club)
Huub Stevens - PAOK Saloniki (trainer)
Charlton Vicento - PAS Giannina

Leandro Kappel - Doxa Dramas
Joël Tshibamba - AE Larissa 1964

Gamma Ethniki
Elroy van der Hooft - Chania Football Club


Hongarije

Adnan Alisic - VSC Debreceni
Leo Beenhakker - Ujpest FC (sportdirecteur)
Julian Jenner - Ferencváros TC
Ricardo Moniz- Ferencváros TC (trainer)
Mark Otten - Ferencváros TC
Arsenio Valpoort - Ferencváros TC


Hongkong

Rudolf Hollaender - Hong Kong FC
Freek Schipper - Hong Kong FC


Ierland

Wim Koevermans - Ierse voetbalbond (ontwikkeling van Ierse talenten)


India

Rob Baan - technisch directeur voetbalbond


Indonesië

Wim Rijsbergen - bondscoach

Sergio van Dijk - Persib Bandung
Pascal Heije - Bali Devata
Raphael Maitimo - Bali Devata
Willy Scheepers - Bali Devata (trainer)


Iran

Piet Buter - assistent-bondscoach
Agil Etemadi - Traktor Sazi FC


Israël

Jordi Cruijff - Maccabi Tel Aviv F.C. (technisch directeur)
Touvarno Pinas - Maccabi Netanya F.C.


Italië

Ouasim Bouy - Juventus FC
Mounir El Hamdaoui - Fiorentina
Moestafa El Kabir - Cagliari Calcio
Urby Emanuelson- AC Milan
Ben Hendriks - Udinese Calcio (scout)
Nigel de Jong - AC Milan
Robert Kindt - AC Siena (hersteltrainer)
Kevin Strootman - AS Roma

Chedric Seedorf - AC Monza Brianza 1912 (Serie C1/A)
Koen Brack - Atessa Val di Sangro (Serie D)


Japan

Adrie Bogers - Urawa Red Diamonds (assistent-trainer)
Calvin Jong-a-Pin - Shimizu S-Pulse

J2 League
Sander van Gessel - JEF United
Dwight Lodeweges - JEF United (trainer)


Kazachstan

Kiran Bechan - FC Atyrau
Sylvano Comvalius - FC Atyrau


Luxemburg

Elton Da Veiga - FC Blue Boys Muhlenbach


Maleisië

George Boateng - T-Team
Andrés Sébastián Romano - My Team


Marokko

Henk Duut - bondscoach onder de 23 jaar
Pim Verbeek - technisch directeur / bondscoach Olympisch elftal
Robert Verbeek - bondscoach jeugd

Mohammed Elberkani - OC Khouribga


Mexico

Rob Meppelink - Chivas Guadalajara (assistent-trainer) --- UPDATE: is januari 2013 ontslagen
David Nascimento - Chivas Guadalajara (assistent-trainer) --- UPDATE: is januari 2013 ontslagen
John van 't Schip - Chivas Guadalajara (trainer) --- UPDATE: is januari 2013 ontslagen
Hans Westerhof - C.F. Pachuca (technisch directeur)


Mozambique

Mart Nooij - bondscoach


Nigeria

Lodewijk de Kruif - Heartland F.C. (trainer)


Noorwegen

Beau Molenaar - Åkras
Richard van Schijndel - Askøy FK


Oekraïne

Sendley Sidney Bito - SC Tavrija Simferopol
Patrick van Leeuwen - Shaktar Donetsk (hoofd opleidingen)
Jeremain Lens - Dinamo Kiev
Gregory Nelson - Metalloerg Donetsk
Jan Streuer - Shaktar Donetsk (hoofd scouting)


Oostenrijk

Eddy Achterberg - Red Bull Salzburg (scout)

Armand Benneker - FC Dornbirn 1913 (trainer)
Samuel Koejoe - SV Reutte
Bernard Schuiteman - FC Waidhofen/Ybbs (assistent-trainer en hoofd opleidingen)


Polen

Frans Hoek - keeperstrainer nationaal elftal
Jan de Zeeuw - teammanager nationaal elftal

Marciano Bruma - Lech Poznan
Stan Valckx - Wisla Kraków (technisch directeur)
Johan Voskamp - Slask Wroclaw


Portugal

Khalid Boulahrouz - Sporting Portugal
Wil Coort - FC Porto (keeperstrainer)
Mitchell van der Gaag - CF Belenenses (trainer)
Patrick Greveraars - FC Porto (jeugdtrainer)
Ola John - SL Benfica
Pepijn Linders - FC Porto (jeugdtrainer)


Qatar

Guus Griet, jeugdtrainer nationaal elftal

Saïd Boutahar - Umm-Salal
Anouar Diba - Al-Wakrah
Mario Melchiot - Umm-Salal
Gerard Nijkamp - Al-Ahli SC (hoofd opleidingen)

Ray Fränkel - Al-Shahaniya SC
Danny Hoekman - Al-Mesaimeer (trainer)


Roemenië

Nicandro Breeveld - CS Gaz Metan Medias
Dominique Kivuvu - CFR Cluj


Rusland

Bert van Lingen (assistent-bondscoach)
Vera Pauw (`technisch directeur vrouwenvoetbal)

Otman Bakkal - Dynamo Moskou --- UPDATE: hij mag nu alweer vertrekken
Mbark Boussoufa - Anzhi Makhachkala
Louis Coolen - Zenit Sint-Petersburg (jeugdopleiding)
Franco Teixeira Douglas - Dynamo Moscow
Guus Hiddink - Anzhi Makhachkala (trainer)
Nico Labohm - Dynamo Moskou (hoofd opleidingen)
Gianluca Nijholt - Amkar Perm
Chima Onyeike - Anzhi Makhachkala (fysiek trainer)
Aras Özbiliz - FC Kuban Krasnodar
Arno Philips - Anzhi Makhachkala (fysiek trainer)
Henk van Stee - Zenit Sint-Petersburg (jeugdopleiding en scouting)


Rwanda

Ernie Brandts - APR FC (trainer)
René Hiddink - APR FC (assistent-trainer)


Saoedi-Arabië

Mario van der Ende - scheidsrechtersadviseur Saoedi-Arabische voetbalbond
Frank Rijkaard - bondscoach

Lambert Jager - Al-Hilal (keeperstrainer)
Eric Viscaal - Al-Ahly (jeugdtrainer)


Schotland

Mark Wotte - performance director Schotse voetbalbond

Derk Boerrigter - Celtic
Danny Buijs - Kilmarnock FC
Nadir Çiftçi - Dundee United
Virgil van Dijk - Celtic
Nigel Hasselbaink - St. Johnstone
Marc Klok - Ross County
Melvin de Leeuw - Ross County
Kevin Luckassen - Ross County
Darren Maatsen - Ross County
Jeroen Tesselaar - St. Mirren F.C.


Slowakije

Frans Adelaar - MŠK Žilina (trainer) --- UPDATE: is ontslagen
Tscheu La Ling - AS Trencín (eigenaar)
Stef Wijlaars - FK Senica


Spanje

Hedwiges Maduro - Sevilla

2e divisie
Jens Janse - Cordoba CF
Berry Powel -
Gimnàstic de Tarragona

3e divisie
Jeffrey Hoogervorst - Real Avilés CF
John Neeskens - Villarreal CF C

4e divisie
Guillaume de Bode - CE Europa (president)


Thailand

Adnan Barakat - Army United
Mitchell Kappenberg - Chiangrai United
Lode van Oijen - Muangthong United F.C. (jeugd) (gehuurd van Chamchuri United F.C.)
Henk Wisman - Chiangrai United (trainer)
Rutger Worm - Chiangrai United


Tsjechië

Ronald Hikspoors - FK Varnsdorf


Tunesië

Adrie Koster - Club Africain (trainer)
Ruud Krol - Club Sportif Sfaxien (trainer)
Harald Wapenaar - Club Africain (keeperstrainer)
Jan Van Winckel - Club Africain (conditietrainer)


Turkije

Ismail Aissati - Antalyaspor
Nordin Amrabat - Kayserispor
Deniz Aslan - Bursaspor
Ryan Babel - Kasimpasa SK
Ömer Bayram - Kayserispor
Diego Biseswar - Kayserispor
Halil Çolak - Kasimpasa SK
Aykut Demir - Gençlerbirligi
Ryan Donk - Kasimpasa SK
Ferdi Elmas - Karabükspor
Eric Hellemons - Gençlerbirligi (assistent-trainer)
Dirk Kuyt - Fenerbahçe
Haris Medunjanin - Gaziantepspor (gehuurd van Maccabi Tel Aviv F.C.)
Hursut Meric - Gençlerbirligi
Jan Nederburgh - Kayserispor (keeperstrainer)
Oguzhan Özyakup - Besiktas JK
Wesley Sneijder - Galataseray
Boy Waterman - Karabükspor
Attila Yildirim - Kasimpasa SK
Murat Yildirim - Samsunspor
Marvin Zeegelaar  - SB Elazigspor
Sergio Zijler - Orduspor

1 Lig
Ahmet Altin - Akhisar Belediyespor
Ayhan Evren - Karsiyaka SK
Baki Mercimek - Karsiyaka SK
Fatih Sonkaya - Kayseri Erciyesspor

2 Lig
Suat Usta - Diyarbakirspor

3 Lig
Engin Güngor - Hacettepe Spor Kulübü

 


USA & Canada

Dave van den Bergh - werkt voor de Amerikaanse bond als scout en traint een lokaal jeugdelftal
Thomas Rongen - bondscoach onder de 20 jaar

Major League Soccer (MLS) Eastern Conference
Elbekay Bouchiba - Toronto FC
Bob de Klerk - Toronto FC (assistent-trainer)
Danny Koevermans - Toronto FC
Sherjill MacDonald - Chicago Fire
Javier Martina - Toronto FC
Aron Winter - Toronto FC (trainer)

USL Pro League
Mike Mossel - Texas Dutch Lions FC (eigenaar)
Erik Tammer - Texas Dutch Lions FC (eigenaar)

North American Soccer League (NASL)
Ilja van Leerdam - FC Edmonton
Paul Matthijs - FC Edmonton
Ezra Schrijver - FC Edmonton
Hans Schrijver - FC Edmonton (trainer)
Harry Sinkgraven - FC Edmonton (trainer)

USL Premier Development League
Ivar van Dinteren - Dayton Dutch Lions FC (trainer)
Dick van Eijmeren - Dayton Dutch Lions FC
Bruce Godvliet - Dayton Dutch Lions FC
Jack Hermans - Dayton Dutch Lions FC (assistent-trainer)
Cor van Hoeven - Dayton Dutch Lions FC (assistent-trainer)
Jesper Leerdam - Dayton Dutch Lions FC
Mike Mossel - Dayton Dutch Lions FC (eigenaar)
Lucien Seymour - Dayton Dutch Lions FC
Sonny Silooy - Dayton Dutch Lions FC (assistent-trainer en hoofd opleidingen)
Erik Tammer - Dayton Dutch Lions FC (eigenaar)


Verenigde Arabische Emiraten

Jo Bonfrère - Al-Wahda FC (Abu Dhabi) (trainer)
Jean Maas - Al-Wahda FC (Abu Dhabi) (assistent-trainer)
Tiny Ruijs - Al Ain FC (Abu Dhabi) (trainer)
Rafael Uiterloo - Baniyas SC (Abu Dhabi)


Vietnam

Danny van Bakel - Binh Duong FC
Dyron Daal - Kienlongbank Kien Giang FC
Alexander Prent - SHB Danang


IJsland

Fitim Morima - Valur Reykjavík
Mark Rutgers - Vikingur Reykjavik


Zuid-Afrika

Corné Groenendijk - Ajax Cape Town (assistent-trainer)
Koen van de Laak - Ajax Cape Town
Johan Neeskens - Mamelodi Sundowns FC (trainer) --- UPDATE: is ontslagen
Jan Pruijn - Ajax Cape Town (assistent-trainer)
Alje Schut - Mamelodi Sundowns FC
Jan Versleijen - Ajax Cape Town (trainer)
Sander Westerveld - Ajax Cape Town


Zweden

Rachid Bouaouzan - Helsingborgs IF
Jan Mak - IF Elfsborg (hoofd opleidingen); tevens assistent-trainer bij Zweden onder-19
Gertjan Ramakers  - Gusk
Michael Timisela - Hammarby IF


Zwitserland

Michael Dingsdag - FC Sion

Edward van Frank - FC Vaduz (Liechtenstein) (arts)
Boro Kuzmanovic - FC Winterthur (trainer)
Kristian Kuzmanovic - FC Winterthur
Eric Orie - FC Vaduz (Liechtenstein) (trainer)
Erik Regtop - SC Brühl St. Gallen (trainer)
Sebastiaan Van der Werff - SC Brühl St. Gallen

Matthieu van der Laan - Urania Genève Sport


Nederlandse voetbalsters in het buitenland

Petra Hogewoning - Zvezda 2005 Perm (Rusland)
Anouk Hoogendijk - Bristol Academy (Engeland)
Manon Melis - LdB FC Malmö (Zweden)
Chantal de Ridder - 1. FFC Turbine Potsdam (Duitsland)
Mirte Roelvink - FF USV Jena (Duitsland)
Renée Slegers - Djurgårdens IF (Zweden)
Karin Stevens - WD Lierse SK (België)
Kirsten van de Ven - Tyresö FF (Zweden)


Copyright © 2007 - 2013 Hotburrito