Aanbevolen Concerten

Terug naar Agenda - Festivalagenda

Correcties / Aanvullingen?

Laatst bijgewerkt op Dinsdag 27 Augustus 2013

Bryan Adams
Woensdag 18 September in De Doelen, Rotterdam

Oleta Adams
Vrijdag 13 December in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Agnostic Front
Zaterdag 23 November op Speedfest in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Airbourne
Domderdag 24 Oktober in 013, Tilburg (+ Black Spiders)

Alter Bridge
Zondag 3 Novemberi in Heineken Music Hall, Amsterdam (+ Halestorm)

Matt Andersen
Dinsdag 19 November in Qbus, Leiden

Ian Anderson (Jethro Tull)
Zondag 10 November in De Oosterpoort, Groningen
Maandag 11 November in 013, Tilburg

Annihilator
Donderdag 10 Oktober in ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vrijdag 11 Oktober in Atak, Enschede

The Answer
Dinsdag 29 Oktober in Patronaat, Haarlem
Woensdag 30 Oktober in Metropool, Hengelo
Zaterdag 16 November in Hedon, Zwolle
Zondag 17 November in W2, Den Bosch

Gwyn Ashton
Vrijdag 11 Oktober op Texel Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Atomic Road Kings
Vrijdag 1 November in The NiX, Enschede
Zondag 3 November in The Shack, Oude Meer
Zondag 17 November in Café Wilhelmina, Eindhoven

Avenged Sevenfold
Dinsdag 19 November in Ziggo Dome,Amsterdam

Baby Face Nelson
Zaterdag 7 September in De Peppel, Zeist (+ The Pignose Willy's)

Babylon Circus
Vrijdag 1 November in Melkweg, Amsterdam (+ Casa de la Muerte)

Band Of Friends
Zondag 29 September in Café de Noot, Hoogland

Barrelhouse
Donderdag 29 Augustus op Naaldwijkse Feestweek --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Maandag 23 December in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven
Zaterdag 12 April in De Peppel, Zeist

Bettie Serveert
Zaterdag 7 September op Brabant Open Air in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Big Jeezus Truck
Vrijdag 15 November in Poppodium De Meester, Almere (+ Trailer Trash Tremblers)
Zaterdag 16 November in Estrado, Harderwijk (+ Trailer Trash Tremblers)
Zondag 17 November in The Shack, Oude Meer

The Bintangs
Zaterdag 19 Oktober in Café de Steen, Willemsoord

Black Bottle Riot
Zaterdag 19 Oktober in De Witte Bal, Assen

Black Sabbath
Donderdag 28 November in Ziggo Dome,Amsterdam

James Blake
Zaterdag 12 Oktober in Melkweg, Amsterdam

Bløf
Zaterdag 7 September op Brabant Open Air in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Colin Blunstone & Band
Zaterdag 5 Oktober in De Boerderij, Zoetermeer

Joe Bonamassa
Zondag 6 Oktober in Martiniplaza, Groningen

Charles Bradley
Donderdag 24 Oktober in Paradiso, Amsterdam

Bradley's Circus
Zaterdag 19 Oktober op Baeker Blues Side in Beek --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Billy Bragg
Zondag 3 November in Melkweg, Amsterdam (+ Kim Churchill)

Chastity Brown
Maandag 30 September in The NiX, Enschede
Dinsdag 8 Oktober in Qbus, Leiden

Danny Bryant´s Redeyeband
Zaterdag 23 November op Hoogeveen Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 24 November in Café Wilhelmina, Eindhoven

Buena Vista Social Club feat. Omara Portuondo & Eliades Ochoa
Zaterdag 2 November in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Eric Burdon & The Animals
Donderdag 21 November in Parkstad Limburg Theater, Heerlen
Vrijdag 22 November in Metropool, Hengelo
Zaterdag 23 November in Paard van Troje, Den Haag

The Buzzcocks
Zaterdag 23 November op Speedfest in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Jim Byrnes
Maandag 31 Maart in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Camel
Vrijdag 25 Oktober in De Oosterpoort, Groningen
Zaterdag 26 Oktober in Melkweg, Amsterdam

Caravan
Woensdag 20 November in De Boerderij, Zoetermeer
Donderdag 21 November in Metropool, Hengelo

Sean Carney with Jonn Richardson
Zondag 13 Oktober in Bluesclub XXL, Wageningen

Paul Carrack & Band
Dinsdag 8 Oktober in Parkstad Limburg Theater, Heerlen
Woensdag 9 Oktober in De Boerderij, Zoetermeer
Vrijdag 11 Oktober in Metropool, Hengelo
Zaterdag 12 Oktober in De Oosterpoort, Groningen
Zondag 13 Oktober in De Effenaar, Eindhoven

Albert Castiglia
Zondag 6 April in Bluesclub XXL, Wageningen

Nick Cave and The Bad Seeds
Zondag 17 November in Heineken Music Hall, Amsterdam

C.C.C. Inc.
Donderdag 12 Oktober in Iduna, Drachten.
Donderdag 19 Oktober in Lakei, Helmond
Vrijdag 25 Oktober in De Boerderij, Zoetermeer
Zaterdag 2 November in De Peppel, Zeist
Zaterdag 9 November in Mahogany Hall, Edam
Vrijdag 15 November in De Pul, Uden
Zondag 24 November in De Effenaar, Eindhoven
Vrijdag 29 November in Burgerweeshuis, Deventer
Zondag 8 December in De Oude Veiling, Aalsmeer
Zaterdag 14 December in Theater De Wegwijzer, Nieuw- en Sint Joosland
Zondag 15 December in Theater De Wegwijzer, Nieuw- en Sint Joosland

Dave Chavez & Friends
Zondag 1 September in The Shack, Oude Meer

Che Sudaka
Zaterdag 7 September op Into The Great Wide Open op Vlieland --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Chic
Zaterdag 7 September in Paradiso, Amsterdam
Maandag 16 November in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Johnny Clark & The Outlaws
Zaterdag 9 November in L'Esprit, Rotterdam

Claw Boys Claw
Vrijdag 8 November in Luxor Live, Arnhem
Vrijdag 13 December in Gigant, Apeldoorn

Leonard Cohen
Woensdag 18 September in Ahoy, Rotterdam
Donderdag 20 September in Ziggo Dome,Amsterdam

Cousin Harley
Dinsdag 3 September in Qbus, Leiden
Woensdag 18 September in Burgerweeshuis, Deventer

Crushers 2 feat. Dede Priest
Zaterdag 7 September op Grols Jazz Vesteval in Groenlo
Zondag 8 September in De Witte Bal, Assen
Zondag 10 November in Bluesclub XXL, Wageningen

Crystal Fighters
Donderdag 31 Oktober in Vredenburg (Leidsche Rijn), Utrecht

Jamie Cullum
Maandag 11 November in Vredenburg (Leidsche Rijn), Utrecht
Dinsdag 12 November in Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Woensdag 13 November in Paradiso, Amsterdam

The Cult
Maandag 4 November in 013, Tilburg

Dead Elvis & His One Man Grave
Zaterdag 2 November in Mezz, Breda

Deep Purple
Zaterdag 19 Oktober in IJsselhallen, Zwolle

Deftones
Maandag 2 September in De Oosterpoort, Groningen
Dinsdag 3 September in 013, Tilburg

Depeche Mode
Zaterdag 7 December in Ziggo Dome,Amsterdam

The Dirty Denims
Zondag 8 September op Rock over Halsteren --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zaterdag 14 September op Thornado in Thorn --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 22 September op Kempener Pop in Waalre --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Vrijdag 4 Oktober in P3, Purmerend
Vrijdag 11 Oktober in Mezz, Breda
Zondag 20 Oktober op Rock 'n Ten Festival in Doetinchem --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Johnny Dowd
Donderdag 12 September in Tivoli (Oudegracht), Utrecht
Vrijdag 13 September in Perron 55, Venlo
Zaterdag 14 September op De Stad Als Podium in Haarlem --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Dream Theater
Maandag 17 Februari in Heineken Music Hall, Amsterdam

Dr. Feelgood
Vrijdag 1 November in De Nozem & De Non, Heemskerk
Zaterdag 2 November in Café Oosteinde, Ruinerwold
Zondag 3 November in Muziekcafé Brakeboer, Medemblik

The Dublin Legends
Zondag 13 Oktober in Gigant, Apeldoorn

Bob Dylan
Woensdag 30 Oktober in Heineken Music Hall, Amsterdam
Donderdag 31 Oktober in Heineken Music Hall, Amsterdam

Editors
Donderdag 24 Oktober in Ziggo Dome,Amsterdam

Everlast
Vrijdag 18 Oktober in Tivoli (De Helling), Utrecht
Zaterdag 19 Oktober in Vera, Groningen
Zondag 20 Oktober in Doornroosje, Nijmegen

The Fabulous Thunderbirds with Johnny Moeller on guitar
Maandag 14 Oktober in De Boerderij, Zoetermeer

Fish
Woensdag 18 September in Melkweg, Amsterdam
Donderdag 19 September in De Oosterpoort, Groningen
Zaterdag 21 September in De Boerderij, Zoetermeer
Zondag 22 September in De Effenaar, Eindhoven

Fleetwood Mac
Maandag 7 Oktober in Ziggo Dome,Amsterdam
Zaterdag 26 Oktober in Ziggo Dome,Amsterdam

Foals
Zondag 10 November in Vredenburg (Leidsche Rijn), Utrecht

Guy Forsyth
Zaterdag 7 September op Bluesrock Festival in Tegelen --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 8 September in De Peppel, Zeist
Zondag 15 September in Bluesclub XXL, Wageningen

Dana Fuchs Band
Vrijdag 20 September in De Boerderij, Zoetermeer
Zaterdag 21 September in Paradiso, Amsterdam
Zondag 22 September in De Bosuil, Weert

Anson Funderburgh
Zaterdag 16 November in Lantaren / Venster, Rotterdam (met Little Charlie Baty en Mark Hummel)
Zondag 17 November in Café de Gouden Leeuw, Dongen (met Little Charlie Baty en Mark Hummel)

Peter Gabriel
Maandag 30 September in Ziggo Dome,Amsterdam

Bob Geldof
Donderdag 12 September in Bibelot, Dordrecht
Zaterdag14 September in Atak, Enschede

Gogol Bordello
Zondag 17 November in Paradiso, Amsterdam

Golden Earring
13 of 14 September op Appelpop in Tiel --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Franck "Paris Slim" Goldwasser
Zaterdag 21 September in The NiX, Enschede

Memo Gonzales
Zaterdag 16 November in Muziektheater Royal Irene, Venlo (+ Johnny Mastro & The Mama's Boys)

Dave Goodman
Zaterdag 23 November op Hoogeveen Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Larry Graham & Graham Central Station
Vrijdag 29 November in De Boerderij, Zoetermeer

Israel Nash Gripka
Woensdag 23 Oktober in Luxor Live, Arnhem
Vrijdag 25 Oktober in Paard van Troje, Den Haag
Zaterdag 26 Oktober in Manifesto, Hoorn
Zondag 27 Oktober in De Effenaar, Eindhoven

Boudewijn de Groot
Zaterdag 26 Oktober in De Oosterpoort, Groningen
Zondag 27 Oktober in De Oosterpoort, Groningen

Gruppo Sportivo
Zondag 15 December in Tivoli (De Helling), Utrecht

Guana Batz
Zaterdag 23 November op Speedfest in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Bas de Haan
Zaterdag 31 Augustus in Café ‘t Skutsje, Harlingen ('s middags)
Zaterdag 31 Augustus in Café 't Bonte Pallet, Den Bosch ('s avonds)

The Hackensaw Boys
Vrijdag 1 September in Patronaat, Haarlem
Woensdag 6 September in Iduna, Drachten

Albert Hammond
Dinsdag 12 November in Melkweg, Amsterdam

Jo Harman
Vrijdag 20 September in Paradiso, Amsterdam
Vrijdag 1 November in De Boerderij, Zoetermeer

Beth Hart
Donderdag 28 November in Paradiso, Amsterdam
Vrijdag 29 November in Paradiso, Amsterdam

Mayer Hawthorne
Woensdag 16 Oktober in Melkweg, Amsterdam

Ruben Hein
Vrijdag 4 Oktober in Tivoli (De Helling), Utrecht

The Hoax
Zaterdag 31 Augustus op Westerpop in Delft --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zaterdag 7 September op Bluesrock Festival in Tegelen --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Hokie Joint
Zaterdag 12 Oktober in Muziektheater Royal Irene, Venlo

Jools Holland & His Rhythm & Blues Orchestra
Zaterdag 29 Maart in Paradiso, Amsterdam

Hollis Brown
Woensdag 11 September in Metropool, Hengelo
Donderdag 12 September in Qbus, Leiden

Honky
Zaterdag 23 November op Speedfest in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Hokie Joint
Zaterdag 12 Oktober in Muziekcafé Rinie & Nico, Venlo

The Jacks
Zondag 22 September op Kempener Pop in Waalre --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Jack Johnson
Zaterdag 7 September in Heineken Music Hall, Amsterdam

Sharon Jones & The Dap-Kings
Donderdag 29 Augustus in Tivoli (Oudegracht), Utrecht

The Juke Joints
Zaterdag 14 September in Theater Calypso, Wijk bij Duurstede
Zaterdag 21 September in De Piek, Vlissingen
Zaterdag 26 Oktober in Het Bolwerk, Sneek
Zaterdag 2 November in Bluescafé, Apeldoorn
Vrijdag 22 November in Jazzpodium DJS, Dordrecht
Zondag 8 December in Porgy en Bess, Terneuzen
Zaterdag 28 December in The Shack, Oude Meer

Kayak
Zaterdag 30 November in Luxor Live, Arnhem
Zaterdag 14 December in Gigant, Apeldoorn
Zaterdag 28 December in De Boerderij, Zoetermeer

King King
Zaterdag 2 November op Blues aan Zee Festival in Monster --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 3 November in Muziekcafé Rinie & Nico, Venlo

King Mo
Vrijdag 11 Oktober in Rabotheater, Hengelo
Zondag 1 December in Café de Lijst, Hoogeveen
Zondag 8 December in Café de Amer, Amen
Zaterdag 14 December in Parkstad Limburg Theater, Heerlen
Zaterdag 28 December in L'Esprit, Rotterdam

King of the World
Zaterdag 7 September op Bluesrock Festival in Tegelen --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zaterdag 14 December in Café de Noot, Hoogland
Zaterdag 25 Januari in De Peppel, Zeist

Bas Kleine & His Harmaniacs
Vrijdag 30 Augustus in Bluescafé, Apeldoorn
Vrijdag 11 Oktober op Texel Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zaterdag 12 Oktober op Texel Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Ed Kowalczyk (Live)
Zaterdag 7 September op Brabant Open Air in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Vrijdag 13 September in Parkstad Limburg Theater, Heerlen
Zaterdag 14 September in Parkstad Limburg Theater, Heerlen
Zondag 15 September in 013, Tilburg
Maandag 16 September in Concertgebouw, Amsterdam
Woensdag 18 September in Rotterdamse Schouwburg
Donderdag 19 September in De Oosterpoort, Groningen
Vrijdag 20 September in Rabotheater, Hengelo
Zaterdag 21 September in De Spiegel, Zwolle
Zondag 29 September in Stadsschouwburg, Nijmegen

Dayna Kurtz
Vrijdag 27 September in Paradiso, Amsterdam (+ Flavia Faas)

Jimmy LaFave
Donderdag 12 September in Lantaren / Venster, Rotterdam
Vrijdag 13 September in Gigant, Apeldoorn
Zaterdag 14 September op Take Root Festival in Groningen --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 15 September in Cultureel Podium Roepaen, Ottersum
Dinsdag 17 September in Bitterzoet, Amsterdam

Jonny Lang
Maandag 14 Oktober in Melkweg, Amsterdam

Albert Lee & Hogan's Heroes
Dinsdag 24 September in Luxor Live, Arnhem
Zaterdag 5 Oktober in Muziekcentrum Schaaf, Leeuwarden

Lightning Guy & The Mighty Gators
Zondag 22 December in Muziekcafé De Fles, Spijkenisse

Lisa Lois
Dinsdag 27 Augustus op Zomerfeest in Gorinchem --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Vrijdag 11 Oktober in Luxor Live, Arnhem

Aynsley Lister
Dinsdag 10 Oktober in Bluescafé, Apeldoorn
Woensdag 11 Oktober in De Bosuil, Weert
Donderdag 12 Oktober in Café de Noot, Hoogland
Vrijdag 13 Oktober in Café Koster, Groningen

Hamilton Loomis & Band
Zaterdag 30 November in De Witte Bal, Assen

Lord Bishop
Zondag 29 September in Muziekcafé De Fles, Spijkenisse

Nick Lowe
Zaterdag 19 Oktober in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven
Zaterdag 8 Maart in Paard van Troje, Den Haag
Maandag 10 Maart in Vredenburg (Leeuwenbergh), Utrecht
Zaterdag 15 Maart in De Oosterpoort, Groningen
Zondag 16 Maart in Paradiso, Amsterdam

Gerard van Maasakkers
Maandag 21 Oktober in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Marcus Malone
Vrijdag 11 Oktober op Bluesfestival Hengelo --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zaterdag 12 Oktober op Texel Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Maroon 5 (+ Robin Thicke)
Maandag 20 Januari in Ziggo Dome,Amsterdam

Bruno Mars
Dinsdag 15 Oktober in Ziggo Dome,Amsterdam

Johnny Mastro & The Mama's Boys
Zaterdag 19 Oktober op Baeker Blues Side in Beek --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 20 Oktober in Café de Weegbrug, Roermond
Vrijdag 25 Oktober in The NiX, Enschede
Zaterdag 26 Oktober in L'Esprit, Rotterdam
Zondag 27 Oktober in The Shack, Oude Meer
Zaterdag 16 November in Muziektheater Royal Irene, Venlo (+ Memo Gonzales)

John Mayer
Dinsdag 22 Oktober in Ziggo Dome,Amsterdam
Woensdag 23 Oktober in Heineken Music Hall, Amsterdam
Donderdag 24 Oktober in Heineken Music Hall, Amsterdam

Eamonn McCormack & The City Hollers
Zondag 3 November in Café de Noot, Hoogland

Melanie
Zondag 3 November in Luxor Live, Arnhem

Maria Mena
Zaterdag 23 November op Songbird Festival in Rotterdam --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 24 November in Paradiso, Amsterdam
Dinsdag 26 November in Tivoli (Oudegracht), Utrecht
Woensdag 27 November in De Effenaar, Eindhoven

Marcus Miller
Woensdag 23 Oktober in Metropool, Hengelo
Donderdag 24 Oktober in Paard van Troje, Den Haag
Vrijdag 25 Oktober in Tivoli (Oudegracht), Utrecht

Mofo Party Band
Zondag 16 Februari in Bluesclub XXL, Wageningen

Morblus
Zondag 20 Oktober in Muziekcafé Rinie & Nico, Venlo
Zondag 16 Maart in Bluesclub XXL, Wageningen

Alison Moyet
Maandag 23 September in Paradiso, Amsterdam

Napalm Death
Vrijdag 13 December op Eindhoven Metal Meeting --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Kate Nash
Woensdag 25 September in Melkweg, Amsterdam

The National
Donderdag 7 Novemberi in Heineken Music Hall, Amsterdam

New Model Army
Zondag 22 December in Melkweg, Amsterdam

Nickelback
Maandag 18 November in Ziggo Dome,Amsterdam

The Nighthawks
Zondag 29 September in Muziektheater Royal Irene, Venlo (+ Julian Sas)

The Nimmo Brothers
Zaterdag 14 September in Café de Noot, Hoogland

Daniel Norgren
Vrijdag 30 Augustus in Doornroosje, Nijmegen
Donderdag 5 September naar Rotown, Rotterdam
Vrijdag 6 September op Into The Great Wide Open op Vlieland --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Woensdag 23 Oktober in 013, Tilburg

Normaal
Zondag 1 September op Stöppelhaene in Raalte --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

North Mississippi Allstars
Woensdag 16 Oktober in 013, Tilburg
Zondag 20 Oktober in Paradiso, Amsterdam

Rob Orlemans & Half Past Midnight
Zondag 8 September in Muziekcafé De Fles, Spijkenisse

The Other Mules
Zondag 20 Oktober in The Shack, Oude Meer

Bas Paardekooper & The Blew Crue
Zaterdag 14 September in Café de Dikke Stein, Elsloo
Zaterdag 5 Oktober in Café De Klomp, Etten-Leur
Zondag 13 Oktober op Blueslife Festival in Susteren
Zaterdag 9 November op Blues Night in Zwolle

Paramore
Donderdag 5 September in Heineken Music Hall, Amsterdam

Graham Parker
Vrijdag 27 September in Vredenburg (Leeuwenbergh), Utrecht

Passenger
Zondag 27 Oktober in Heineken Music Hall, Amsterdam

Pavlov's Dog
Woensdag 13 November in Luxor Live, Arnhem

The Perpetrators
Vrijdag 6 September in Bluescafé, Apeldoorn

Peter Pan Speedrock
Donderdag 3 Oktober in Melkweg, Amsterdam
Zaterdag 23 November op Speedfest in Eindhoven --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

The Pignose Willy's
Zaterdag 7 September in De Peppel, Zeist (Baby Face Nelson)

Pixies
Zaterdag 5 Oktober in Paradiso, Amsterdam
Zondag 6 Oktober in Paradiso, Amsterdam

Placebo
Zondag 8 December in Ziggo Dome,Amsterdam

The Ploctones
Vrijdag 27 September in Luxor Live, Arnhem

Gregory Porter
Dinsdag 15 Oktober in De Oosterpoort, Groningen
Woensdag 16 Oktober in Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen

The Posies
Vrijdag 22 November in Burgerweeshuis, Deventer

Zach Prather
Zaterdag 23 November op Hoogeveen Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

The Presidents of the United States of America
Donderdag 20 Februari in Tivoli (Oudegracht), Utrecht

Ben Prestager
Dinsdag 29 Oktober in Café 't Spektakel, Asten
Zaterdag 2 November op Blues aan Zee Festival in Monster --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Vrijdag 8 November in Metropool, Hengelo

Primal Scream
Vrijdag 22 November in Paradiso, Amsterdam

Queens Of The Stone Age
Dinsdag 26 November in Ziggo Dome,Amsterdam

De Raggende Manne
Zaterdag 7 December in Metropool, Hengelo

CJ Ramone (The Ramones)
Vrijdag 4 Oktober in Melkweg, Amsterdam

JP Rena & Terrawheel
Zondag 17 November in Muziekcafé De Fles, Spijkenisse
Zondag 8 December in The Shack, Oude Meer

Thorbjorn Risager
Zaterdag 30 November in Café de Noot, Hoogland

Rowwen Hèze
Zaterdag 21 September in De Oosterpoort, Groningen
Dinsdag 19 November in Theater Junushoff, Wageningen
Zaterdag 11 Januari in Burgerweeshuis, Deventer

Eric Sardinas
Zondag 3 November in Muziektheater Royal Irene, Venlo (+ The Old Skin Blues)

Julian Sas
Vrijdag 20 September in Patronaat, Haarlem
Zondag 29 September in Muziektheater Royal Irene, Venlo (+ The Nighthawks)
Zaterdag 12 Oktober in Escape, Veenendaal
Vrijdag 17 Januari in Luxor Live, Arnhem

Matt Schofield
Donderdag 14 November in Tivoli (De Helling), Utrecht
Zaterdag 16 November in Metropool, Hengelo

Seasick Steve
Vrijdag 11 Oktober in Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Zondag 13 Oktober in Paard van Troje, Den Haag
Maandag 14 Oktober in De Oosterpoort, Groningen
Woensdag 16 December in Vredenburg (Leidsche Rijn), Utrecht
Woensdag 23 Oktober in De Effenaar, Eindhoven

Ian Siegal
Zaterdag 21 September op Blues Open Special in Geldrop --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Donderdag 14 November in W2, Den Bosch
Vrijdag 15 November in De Kelder, Amersfoort
Zaterdag 16 November in Porgy en Bess, Terneuzen
Zondag 17 November in Qbus, Leiden

Simple Minds
Woensdag 20 November in Heineken Music Hall, Amsterdam
Donderdag 21 November in Heineken Music Hall, Amsterdam

Skid Row
Dinsdag 19 November in Melkweg, Amsterdam (+ Ugly Kid Joe)

Tom Skinner Trio
Maandag 4 November in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Chris Smithers
Maandag 25 November in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Soundgarden
Woensdag 11 September in Heineken Music Hall, Amsterdam

Spin Doctors
Zaterdag 28 September in Melkweg, Amsterdam

Status Quo
Zondag 24 November in Brabanthallen, Den Bosch

Eric Steckel
Zondag 1 September in De Boerderij, Zoetermeer
Donderdag 5 September in The Muziekzolder, Maasdijk
Vrijdag 6 September in Ma Kelly's, Frieschepalen
Zaterdag 7 September in Groene Engel, Oss
Zondag 8 September in Café de Weegbrug, Roermond
Dinsdag 24 September in Qbus, Leiden
Vrijdag 27 September in P3, Purmerend
Zondag 29 September in Café de Stier, Eibergen
Vrijdag 11 Oktober in De Bosuil, Weert
Zaterdag 12 Oktober op Westendorp Special Event + Masterclass

Steel Pulse
Donderdag 24 Oktober in Melkweg, Amsterdam

Keith Sweat
Donderdag 26 September in Melkweg, Amsterdam

Tenacious D
Woensdag 11 December in Paradiso, Amsterdam
Donderdag 12 December in Vredenburg (Leidsche Rijn), Utrecht

Ten Years After
Vrijdag 20 September in Gebouw-T, Bergen op Zoom

Texas
Dinsdag 29 Oktober in Paradiso, Amsterdam

Rob Tognoni
Zaterdag 30 November in Muziekcafé De Fles, Spijkenisse

Trailer Trash Tremblers
Vrijdag 15 November in Poppodium De Meester, Almere (+ Big Jeezus Truck)
Zaterdag 16 November in Estrado, Harderwijk (+ Big Jeezus Truck)

Pat Travers Band
Woensdag 23 Oktober in De Boerderij, Zoetermeer
Donderdag 24 Oktober in P60, Amstelveen
Vrijdag 25 Oktober in Iduna, Drachten
Zaterdag 26 Oktober in De Peppel, Zeist
Zondag 27 Oktober in De Bosuil, Weert

Greg Trooper
Maandag 14 Oktober in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven
Dinsdag 15 Oktober in Paradiso, Amsterdam

Walter Trout
Dinsdag 19 November in Tivoli (Oudegracht), Utrecht
Woensdag 20 November in Patronaat, Haarlem
Donderdag 21 November in Paard van Troje, Den Haag
Vrijdag 22 November in Luxor Live, Arnhem

Frank Turner & the Sleeping Souls
Woensdag 4 September in De Oosterpoort, Groningen
Maandag 23 September in Tivoli (De Helling), Utrecht

Twelve Bar Blues Band
Woensdag 20 November in Muziekcafé De Fles, Spijkenisse
Zaterdag 23 November op Hoogeveen Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Zondag 8 December in De Boerderij, Zoetermeer

UB40
Zondag 1 December in Philharmonie, Haarlem
Dinsdag 3 December in 013, Tilburg

Ugly Kid Joe
Dinsdag 19 November in Melkweg, Amsterdam (+ Skid Row)

The Veldman Brothers
Zondag 15 September in Muziekcafé De Fles, Spijkenisse
Zaterdag 5 Oktober in St. Louis Blues Tavern, Hardenberg
Zaterdag 23 November op Hoogeveen Blues Festival --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

Venice
Zaterdag 9 November in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven
Woensdag 13 November in Dr. Anton Philipszaal, Den Haag
Zaterdag 16 November in Vredenburg (Leidsche Rijn), Utrecht
Zondag 17 November in De Doelen, Rotterdam
Woensdag 20 November in Melkweg, Amsterdam
Woensdag 27 November in 013, Tilburg
Donderdag 28 November in De Oosterpoort, Groningen
Vrijdag 29 November in Rabotheater, Hengelo

Danny Vera
Donderdag 27 Februari in Luxor Live, Arnhem

Volbeat
Donderdag 21 November in Ziggo Dome,Amsterdam

Roger Waters
Zondag 8 September in Amsterdam Arena

Dale Watson & The Tennessee Two
Donderdag 24 Oktober in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven

Tony Joe White
Dinsdag 17 September in De Oosterpoort, Groningen
Donderdag 19 September in De Boerderij, Zoetermeer (+ Sean Taylor)
Vrijdag 20 September in Paradiso, Amsterdam (+ Jaimi Faulkner)
Zaterdag 21 Septemberi op Blues Open Special in Geldrop --- ZIE DE FESTIVALAGENDA

White Cowbell Oklahoma
Donderdag 31 Oktober in Perron 55, Venlo
Vrijdag 1 November in Burgerweeshuis, Deventer
Zaterdag 2 November in Luxor Live, Arnhem

Trixie Whitley
Woensdag 16 Oktober in Tivoli (Oudegracht), Utrecht

The Wild Romance
Zaterdag 11 Januari in Café de Noot, Hoogland

Wishbone Ash
Maandag 16 Januari in Patronaat, Haarlem
Dinsdag 17 Januari in De Boerderij, Zoetermeer
Woensdag 18 Januari in De Pul, Uden
Donderdag 19 Januari in Burgerweeshuis, Deventer

X-Ray Bluesband
Zaterdag 14 September in Café Daniels, Wageningen
Zondag 20 Oktober in Café Bar De Comm, Groesbeek
Vrijdag 25 Oktober in Kafee De Splinter, Venlo
Zaterdag 9 November in Café De Bakkerij, Zevenbergen
Zaterdag 16 November in Café De Machinist, Oss
Zaterdag 30 November op Vechtdal Blues & Rock Festival in Dalfsen --- ZIE DE FESTIVALAGENDA
Vrijdag 6 December in Jazzpodium DJS, Dordrecht
Zondag 22 December in Café Baron z'n Vriendin, Breda
Zaterdag 11 Januari in The Shack, Oude Meer

Y&T (met Dave Meniketti)
Vrijdag 11 Oktober in Poppodium Romein, Leeuwarden
Zaterdag 12 Oktober in De Pul, Uden
Zondag 13 Oktober in Patronaat, Haarlem

Dweezil Zappa
Zaterdag 9 November in Melkweg, Amsterdam

Zebrahead
Donderdag 31 Oktober in Jongerencentrum Dynamo, Eindhoven


Copyright © 2008 - 2013 Hotburrito