Festivals 2013

Terug naar Agenda - Concertagenda - Festivals in het buitenland

Correcties / Aanvullingen?

Laatst bijgewerkt op Maandag 27 Augustus 2013

 

26 Augustus t/m 1 September Naaldwijkse Feestweek (Zuid-Holland) GRATIS
Barrelhouse, The Clarcks, Fragment, Laverne & the Rhtyhm Kings, Smokin' Caddilac, That Crazy Beat

27 Augustus t/m 1 September Zomerfeest op de Groenmarkt, Gorinchem (Zuid-Holland) GRATIS
Beautiful Fun, Billy The Kit, La Fuente, Handsome Poets, Krystl, Lisa Lois, Charly Luske, Miss Montreal, Danny de Munk, Leona Philippo, Mathilde Santing, Wipneus & Pim

28 Augustus t/m 1 September Stöppelhaene in Raalte (Overijssel)
Bløf, Bökkers, The Fortunate Sons, Gasolineband, Hermes House Band, Kensington, Mainstreet, Manilla, Guus Meeuwis, Mooi Wark, Normaal, Wipneus & Pim

30 en 31 Augustus Westerpop in Delft (Zuid-Holland) GRATIS
Vrijdag 30 Augustus: Playyard, Treetop Flyers, Handsome Poets, The Hoax, Skinny Lister, Chef' Special, Royal Republic, La Kinky Bea
Zaterdag 31 Augustus: Maison du Malheur, Soul Sister Dance Revolution, Navarone, De Kraaien

30 Augustus t/m 1 September Uitmarkt in Amsterdam (Noord-Holland)

Zaterdag 31 Augustus Oranjerock in de Zanderij, Katwijk (Zuid-Holland) GRATIS
The Bruceband, Fragment, Go Back to the Zoo, Milkbar

Zaterdag 31 Augustus Koppelpop in Susteren (Limburg) GRATIS
All Downhill From Here, Bazzookas, Bigwood Leonard, Sandy Bloom, The Deaf, Fin de Siècle, The Harmonics Bluesband Revival, Heavylight, Jamestown, Speak O’Freaky, The Unofficials

 

Vrijdag 6 September Bluesroute Maarssen (Utrecht) GRATIS
Boss Hogg, Collexion, Drogisterij van Gerrevink, Duketown Slim, The JD Bluesband, Maytree Rhythm & Blues Band, Trouble No More, The Vintage Brothers

6 en 7 September Brabant Open Air op Strijp-S in Eindhoven (Noord-Brabant)
Jon Allen, Bettie Serveert, Blaudzun, Bløf, Chef'Special, Douwe Bob, Handsome Poets, Tessa Rose Jackson, Kensington, The Kik, Ed Kowalczyk (Live), Guus Meeuwis, Moke, Navarone, Gers Pardoel

6 t/m 8 September Into The Great Wide Open op Vlieland
Julianna Barwick, Blaudzun, Bombino, Che Sudaka, Efterklang, Jacco Gardner, Valerie June, Daniel Norgren, Jessica Pratt, The Revival Hour, Sean Rowe, Tindersticks, traumahelikopter, Matthew E. White

6 t/m 8 September Høkersweekend in Zelhem (Gelderland)

Zaterdag 7 September Epop in het Dr. Loeffpark, Epe (Gelderland) GRATIS
Capeman, Maison du Malheur, Mozes and the Firstborn, Supra Naturalis, Wilhelmfreddie

Zaterdag 7 September Bluesrock Festival in Openluchttheater De Doolhof, Tegelen (Limburg)
Guy Forsyth, The Hoax, Khalif Wailin' Walter, King of the World, The Perpetrators, Guy Smeets Band

Zaterdag 7 September Rock over Halsteren (Noord-Brabant)
The Dirty Denims

Zaterdag 7 September Valtifest op de NDSM-werf in Amsterdam (Noord-Holland)

7 en 8 September IJssel Jazz in Gorssel (Gelderland) GRATIS
Bl3nder

Vrijdag 13 September Popronde Nijmegen (Gelderland) GRATIS
Adam & the Relevants, Isabelle Amé, Anny!, Avery Plains, Bade, The Beachy Head Team, Beat Tha Calaveras, Bells of Youth, Bombilate, Channah, Cheap Thrills, Cheaters, Christopher Green, Crappydog, Dassuad, Démira, Draw the Parade, Dudettes, The Elementary Penguins, Fexet, The Future's Dust, Gharib, Girl Beard, The Heat, Herrek, Hömpfdingå, Hyperactief, The Information, Isophone, J'lectroniq, Joe Madman & The Sidewalkers, Kalima, KinKobra, Kleinindustrie, Emil Landman, Lieve Bertha, Long Conversations, Marty Graveyard & The Working Men, The Maureens, My Baby, Neighbour Neighbour, Yorick van Norden, Orgaanklap, Our Minor Fall, Na'omi Pariama, Proper Outfit, Puin + Hoop, RAAF, The Road Home, Scarlet, Theo Sieben, SkunkFunk, The Subhuman, Sunday Sun, Roberto Tan, Jon Tarifa, Texas Radio, Tududuh, Twin Shades, Villeneuf, When We Are Wild, Wolf In Loveland, Wonder, Woot

13 en 14 September Appelpop op de Waalkade, Tiel (Gelderland) GRATIS
Vrijdag 13 September: Douwe Bob, Golden Earring, Handsome Poets, LongStory, Mister and Mississippi, Navarone, The Opposites, Racoon
Zaterdag 14 September: Balthazar, Birth of Joy, Bløf, Goose, Into the Tune, Tessa Rose Jackson, Laura Jansen, John Coffey, Kensington, The Kik, Madness, Mainstreet, Postmen, Soul Sister Dance Revolution, Therapy?, The Virginmarys, Wende, Wish to be a Star

13 en 14 September Donderslag in Donderen (Drenthe)
Piledriver, Present Danger, Rehab, The Woodstock Tribute Band

13 t/m 15 September Jordaanfestival op de Marnixstraat, Appeltjesmarkt en Elandsgracht , Amsterdam (Noord-Holland) GRATIS

Zaterdag 14 September Popronde Zwolle (Overijssel) GRATIS
Änimal, Anny!, Bombilate, Inge van Calkar, Dudettes, Flow&CO, Girl Beard, Hömpfdingå, Hyperactief, J'lectroniq, Amerildo de Krijger, Emil Landman, Long Conversations, Model Depose, My Baby, Yorick van Norden, Orange Maplewood, Our Minor Fall, Proper Outfit, Rivers Area Juke Squad, Scarlet, SkunkFunk, Soskop, Roberto Tan, The Tightropes, Visitors, When We Are Wild, Whoobab Swing, Wolf In Loveland, Woot

Zaterdag 14 September Take Root in De Oosterpoort, Groningen

Zaterdag 14 September Bluesfestival in Penny Lane, Oostburg (Zeeland)

Zaterdag 14 September Ven Blues in Venlo (Limburg)

Zaterdag 14 Septembe Thornado in Café D'n ingel. Thorn
The Dirty Denims, HeavyLight, SpiralCove

14 en 15 September Breda Barst (Noord-Brabant) GRATIS
Maiden United, Mister & Mississippi, Mozes & The Firstborn, The New Shining, Satellite Stories, The Van Jets

16 t/m 22 September Incubate in Tilburg (Noord-Brabant)
Age Of Woe, Ahumado Granujo, Aus, Axes, Bastions, Batillus, Behexen, Beneath, The Black Heart Rebellion, Bob State, Broken DC, Brutal Truth, Built To Spill, Carlton Melton, Carnal Decay, Ceephax Acid Crew, Chaos Invocation, Condor Gruppe, Tyree Cooper, Cut Hands, Dalhous, Date Palms, Richard Watson, Dead Existence, The Death Letter, Disinter, Downfall Of Gaia, Dragged Into Sunlight, East India Youth, Faal, Fasenuova, Fire!, Matthew Friedberger, Front 242, Gehenna, Ggu:ll, Grift, Grumbling Fur, A Guy Called Gerald, Kyle Hall, Heartbeat Parade, Tim Hecker, Heirs, Hessian, Hexis, Hieroglyphic Being, Immortal, Infernal Dominion, Iron Witch, Jig Ai, Katalepsy, Khold, King Of Pigs, Kosmik Kommando. Kowton, Link, Lucia Lip, Mantra, Maston, Maybeshewill, Mayhem, Nick Millevoi, Mmoss, Chris Moss Acid, Mountain Bike, Mujeres, My Cat Is An Alien, Ben Nash, Neige Morte, Nohome, Orthodox, Piatcions, Pighead, Plankton Wat, Prurient, Psychic Ills, Public Service Broadcasting, Publikk Enema, Residual Echoes, The Resonars, Screw Houston Start Screaming, Serpent Noir, Sex Jams, Shannon & The Clams, Sonne Adam, The Soupcans, Staer, Stoma, Supersilent feat. Stian Westerhus, Pete Swanson, Terzij De Horde, Tinner, Tulus, Vatican Shadow, Verbum Verus, Vessel, Levon Vincent, Warm Toy Machine, White Manna, Wife, Woe, Worship, Zentralheizung Of Death Des Todes

Vrijdag 20 September Popronde Apeldoorn (Gelderland) GRATIS
The Apologist, Cheap Thrills, The City Hollers, DropmiX, The Elementary Penguins, The Future's Dust, Girl Beard, Hömpfdingå, KinKobra, Lieve Bertha, Lookapony, Neighbour Neighbour, NeNe, Rogier Pelgrim, Proper Outfit, Salisbury, Jon Tarifa, When We Are Wild

20 en 21 September EemsPop te Uithuizen (Groningen)
3Js, Audio Adam, Charly Luske, Miss Montreal

20 t/m 22 September Kempener Pop in Waalre (Noord-Brabant) GRATIS
Bang Bang Bazooka, The Dirty Denims, Green Lizard, The Jacks, Kensington, Komatsu, Lookapony, PureSoulPower, Merdan Taplak, Tio Gringo, Traumahelikopter

Zaterdag 21 September Blues Open Special in Gemeenschapshuis Zesgehuchten, Geldrop (Noord-Brabant)
Ian Siegal, Tony Joe White

Zaterdag 21 September Popronde Bergen op Zoom (Noord-Brabant) GRATIS
Casa de la Muerte, Hömpfdingå, Kalima, Lookapony, Mark Lotterman, Model Depose, Mur Du Son, Neighbour Neighbour, Proper Outfit, Quramitry, The Road Home, Texas Radio, The Tightropes, Villeneuf

Donderdag 26 September Popronde Delft (Zuid-Holland) GRATIS
Adam & the Relevants, Anny!, The Beachy Head Team, Bells of Youth, Bombilate, Casa de la Muerte, Channah, Cheap Thrills, Cheaters, Crappydog, Dassuad, DropmiX, Dudettes, The Elementary Penguins, Fire Walk With Us, Flow&CO, Good Meat, Joe Madman & The Sidewalkers, Emil Landman, Mark Lotterman, My Baby, My Blue Van, Neighbour Neighbour, Our Minor Fall, Na'omi Pariama, Salisbury, Scarlet, Theo Sieben, Ed Struijlaart, Suit and Tie Johns, Texas Radio, Tududuh, Whoobab Swing, Wolf In Loveland, Woot

Vrijdag 27 September Popronde Emmen (Drenthe) GRATIS
Anny!, Cheap Thrills, Fexet, Sunday Sun

Zaterdag 28 September Popronde Deventer (Overijssel) GRATIS
Adam & the Relevants, Anny!, Beat Tha Calaveras, Démira, Tim van Doorn, DropmiX, Dudettes, Girl Beard, Hömpfdingå, J'lectroniq, Lieve Bertha, Lookapony, Marty Graveyard & The Working Men, The Maureens, Mur Du Son, Rogier Pelgrim, Rivers Area Juke Squad, Salisbury, Seven League Beats, Ed Struijlaart, Suit and Tie Johns, Sunday Sun, Texas Radio, The Tightropes

Zondag 29 September Blommenblues in Roosendaal (Noord-Brabant) GRATIS
'69 Comeback, The Bad Back Bones, Paul Lamb & Chad Strentz, Let's Buzz, The Nighthawks, The Rhumba Kings, Rusty Roots, Schipper & Bemanning, Spider & the Fly, Stansoon

 

2 t/m 5 Oktober Schanspop in Siddeburen (Groningen)
Blues Brothers Tribute Band, Hollands Verdriet, Lawineboys, Hans van Lier & The Sidekicks, Normaal, Racoon, The Scene

Donderdag 3 Oktober Popronde Wageningen (Gelderland) GRATIS
Bombilate, Inge van Calkar, Cheap Thrills, Draw the Parade, Fexet, Flow&CO, Girl Beard, Marty Graveyard & The Working Men, The Heat, Hyperactief, Joe Madman & The Sidewalkers, Join The Cavalry, Ed Struijlaart, Roberto Tan, Jon Tarifa, The Tightropes, When We Are Wild

Vrijdag 4 Oktober Popronde Den Bosch (Noord-Brabant) GRATIS
Adam & the Relevants, Anny!, Bade, Nancy Brick, Casa de la Muerte, DropmiX, Dudettes, Eisenhower, The Elementary Penguins, The Heat, Hömpfdingå, Hyperactief, The Jig, My Baby, Our Minor Fall, Na'omi Pariama, RAAF, Ed Struijlaart, Suit and Tie Johns, Sunday Sun, Noam Vazana, Wolf In Loveland

4 t/m 6 Oktober ProgPower Europe in Jongerencentrum Sjiwa, Baarlo (Limburg)
Atoma, Boil, Gate6, Malicious Dream, Ramage Inc, Shadow Gallery, Toundra

Zaterdag 5 Oktober Popronde Almere (Flevoland) GRATIS

Zaterdag 5 Oktober Irish Folk Festival in De Tamboer, Hoogeveen (Drenthe)
The Dublin Legends

Donderdag 10 Oktober Popronde Groningen GRATIS
Adam & the Relevants, The Beachy Head Team, Cheap Thrills, Cheaters, The City Hollers, The Future's Dust, Girl Beard, Kleinindustrie, Lookapony, Orange Maplewood, RAAF, Rivers Area Juke Squad, Scarlet, Suit and Tie Johns, Tududuh, Twin Shades

Vrijdag 11 Oktober Popronde Arnhem (Gelderland) GRATIS
Adam & the Relevants, Audio Adam, Casa de la Muerte, Cheap Thrills, The City Hollers, The Elementary Penguins, Flow&CO, Hyperactief, Join the Cavalry, Amerildo de Krijger, Neighbour Neighbour, Scarlet, Sunday Sun, Texas Radio, The Tightropes, Twin Shades, Woot

Vrijdag 11 Oktober Bluesfestival Hengelo (Overijssel)
Marcus Malonne

11 t/m 13 Oktober Texel Blues Festival
12 Bar Grooves, Gwyn Ashton, BX Bluesband, Ruben Hoeke, Bas Kleine & His Harmaniacs, Marcus Malonne, Swamp

11 t/m 13 Oktober Festyland in Volkel (Noord-Brabant)

Zaterdag 12 Oktober Popronde Haarlem (Noord-Holland) GRATIS
Isabelle Amé, Änimal, Ashes of Many, Bombilate, Inge van Calkar, Casa de la Muerte, Cheaters, Crappydog, Dassuad, Daybroke, Démira, Draw the Parade, DropmiX, The Elementary Penguins, Fire Walk With Us, The Future's Dust, Girl Beard, The Gust, The Heat, Hömpfdingå, Hyperactief, John Henry & the Fellow Associates, Kleinindustrie, Amerildo de Krijger, Lieve Bertha, Lookapony, Mark Lotterman, Low Tide Island, Model Depose, Mur Du Son, My Baby, My Blue Van, Neighbour Neighbour, Our Minor Fall, Na'omi Pariama, Proper Outfit, Seven League Beats, SkunkFunk, Soskop, Suit and Tie Johns, Sunday Sun, Roberto Tan, Jon Tarifa, Trip to Dover, Tududuh, Twin Shades, Villeneuf, When We Are Wild, Who vs Who, Whoobab Swing, Wolf In Loveland, Woot

Donderdag 17 Oktober Popronde Utrecht GRATIS
Audio Adam, Änimal, Bells of Youth, Bombilate, The City Hollers, Fabiana Dammers, Dudettes, The Elementary Penguins, The Future's Dust, The Heat, Hyperactief, Kleinindustrie, Long Conversations, Lookapony, Mark Lotterman, Marty Graveyard & The Working Men, Neighbour Neighbour, Rogier Pelgrim, RAAF, Theo Sieben, Suit and Tie Johns, Twin Shades, When We Are Wild

Vrijdag 18 Oktober Popronde Tilburg (Noord-Brabant) GRATIS
The Apologist, Crappydog, Démira, DropmiX, Dudettes, The Elementary Penguins, Girl Beard, Kleinindustrie, Amerildo de Krijger, Landmark 105, Lookapony, Mannheim, Neighbour Neighbour, Orgaanklap, Proper Outfit, Theo Sieben, Suit and Tie Johns, Sunday Sun, The Tightropes, Wolf In Loveland

Zaterdag 19 Oktober Baeker Blues Side in Café Auwt Baek, Beek (Limburg)
Bradley's Circus, Duketown Slim, Howlin' Stone, Johnny Mastro & The Mama's Boys

Zaterdag 19 Oktober Popronde Den Haag (Zuid-Holland) GRATIS
Bade, Cheaters, Girl Beard, Hömpfdingå, Kleinindustrie, Twin Shades

Zondag 20 Oktober Rock 'n Ten Festival in Café De Engelenbak, Doetinchem
The Dirty Denims, Jajem, JPR Stringxband, Pooh Now, The Reaction, Strike

Vrijdag 25 Oktober Popronde Venlo (Limburg) GRATIS
Herrek, Emil Landman

Zaterdag 26 Oktober Popronde Oss (Noord-Brabant) GRATIS

Zaterdag 26 Oktober Keifestival in Lichtenvoorde (Gelderland)

Donderdag 31 Oktober Popronde Leiden (Zuid-Holland) GRATIS

 

Vrijdag 1 November Popronde Helmond (Limburg) GRATIS

Zaterdag 2 November Popronde Amsterdam (Noord-Holland) GRATIS

Zaterdag 2 November Blues aan Zee Festival in De Noviteit, Monster (Zuid-Holland)
44 Shakedown, Mattanja Joy Bradley, Doghouse Sam, King King, Liptease & the Backstreet Crackbangers, Ben Prestage

Vrijdag 8 November Popronde Maastricht (Limburg) GRATIS

Zaterdag 9 November Popronde Rotterdam (Zuid-Holland) GRATIS
Adam & the Relevants, Isabelle Amé, Anny!, The Apologist, Ashes of Many, Bells of Youth, Inge van Calkar, Cheap Thrills, Démira, Tim van Doorn, Draw the Parade, The Elementary Penguins, Gharib, Girl Beard, Join the Cavalry, Lieve Bertha, Yorick van Norden, Na'omi Pariama, Rogier Pelgrim, Ed Struijlaart, Suit and Tie Johns, Sunday Sun, Jon Tarifa, Noam Vazana, When We Are Wild, Who vs Who

13 t/m 16 November Crossing Border Festival in Den Haag (Zuid-Holland)

Donderdag 14 November Popronde Middelburg (Zeeland) GRATIS
Anny!, Casa de la Muerte, Démira, KinKobra

14 t/m 15 November Crossing Border Festival in Enschede (Overijssel)

Vrijdag 15 November Popronde Alkmaar (Noord-Holland) GRATIS
Audio Adam, Avery Plains, Bade, Bombilate, Crappydog, Daybroke, Démira, Draw the Parade, Dudettes, Eisenhower, Girl Beard, Good Meat, The Heat, The Information, Emil Landman, Lieve Bertha, Mur Du Son, My Baby, Neighbour Neighbour, Proper Outfit, SkunkFunk, Jon Tarifa, The Tightropes, Trip to Dover, When We Are Wild, Who vs Who

Zaterdag 16 November Popronde Sittard (Limburg) GRATIS

18 t/m 20 November Zilst Blues in Zeelst (Noord-Brabant) GRATIS
Vrijdag 18 November:
Zaterdag 19 November: Mike and the Mellotones, Bas Paardekooper & the Blew Crew
Zondag 20 November: Frits Philips Band, Rhumba Kings, The Spunyboys

Donderdag 21 November Popronde Breda (Noord-Brabant) GRATIS

Vrijdag 22 November Deventer Bluesnight (Overijssel) GRATIS
AJ & The Wild Grooves

Vrijdag 22 November Popronde Eindhoven (Noord-Brabant) GRATIS

Zaterdag 23 November Popronde Amersfoort (Utrecht) GRATIS
Anny!, Inge van Calkar, Fexet, Emil Landman, Mark Lotterman, My Baby, Sugartoosh, Texas Radio

Zaterdag 23 November Hoogeveen Blues Festival in De Tamboer, Hoogeveen (Drenthe)
Danny Bryant´s Redeyeband, Dave Goodman, Greyhound Blues Band, Zach Prather, Twelve Bar Blues Band, The Veldman Brothers

Zaterdag 23 November Speedfest in Klokgebouw, Eindhoven (Noord-Brabant)
Agnostic Front, The Buzzcocks, Guana Batz, Honky, Peter Pan Speedrock, Valient Thor

23 en 24 November Songbird Festival in De Doelen, Rotterdam (Zuid-Holland)
Christel Alsos, Chris Ayer, Tim Christensen, Alain Clark, Niels Geusebroek, Tessa Rose Jackson, Maria Mena,
Miss Montreal, Matt Simons

28 November t/m 1 December Le Guess Who? in Utrecht

Zaterdag 30 November Vechtdal Blues & Rock Festival in Ontmoetingscentrum De Trefkoele, Dalfsen (Overijssel)
JennBblues, JvT Band, X-Ray Bluesband

 

Vrijdag 6 December Bluesroute Vlissingen (Zeeland)

12 t/m 14 December Eindhoven Metal Meeting in de Effenaar, Endhoven (Noord-Brabant)
Aborym, Arcturus, Arkona, Belphegor, Carpathian Forest, Coronor, Gothminister, Impaled Nazarene, The Monolith Deathcult, Morgoth, Napalm Death, Nargaroth, Therion


Al geweest in 2013

9 t/m 12 Januari EuroSonic Noorderslag in Groningen
Zaterdag 19 Januari Blues Kroegentocht in Wageningen (Gelderland) GRATIS
21 t/m 27 Januari
Leidse Jazzweek (Zuid-Holland)
25 t/m 27 Januari
St. Jans Blues Kroegentocht in Breda (Noord-Brabant) GRATIS
25 t/m 27 Januari Asser Bluesdagen (Drenthe)
Zaterdag 26 Januari Schelde Blues in het Arsenaaltheater, Vlissingen (Zeeland)
Zaterdag 26 Januari Monsters of Mariaheide in De Monsterhallen, Erp (Noord-Brabant)
Zondag 27 Januari Jazz & Blues Bunnik in Brothers, Bunnik (Utrecht)

Vrijdag 1 Februari Irish Pub Festival in Deventer (Overijssel) GRATIS
Vrijdag 1 Februari
Grauzone in Melkweg, Amsterdam (Noord-Holland)
Zaterdag 2 Februari Night of the Blues in Haaksbergen (Overijssel) GRATIS
Zaterdag 2 Februari VERS! Festival
in Het Bolwerk, Sneek (Friesland)
7 en 8 Februari Preipop in Cleopatra A.S.G., Groningen GRATIS
15 en 16 Februari
De Koninck Bluesfestival in Delft (Zuid-Holland) GRATIS
Zaterdag 23 Februari Grolsch Indoor Boerenrock in Sportcentrum, Leek (Groningen)

1 en 2 Maart Rory Gallagher Tribute Holland in Café de Zon, Wijk aan Zee (Noord-Holland)
Zaterdag 2 Maart Blues 2012 in Partycentrum Het Dak, Leerdam (Zuid-Holland)
Zaterdag 2 Maart MaasgouwMania in De Spil, Maasbracht (Limburg)
Woensdag 6 Maart Paardpop in Het Vliegende Paard, Zwolle (Overijssel)
6 t/m 10 Maart 5 Days Off in Amsterdam (Noord-Holland)
Zaterdag 9 Maart Kabaal Regionaal in Willemeen, Arnhem (Gelderland) GRATIS
Vrijdag 15 Maart
Southern Bluesnight in Parkstad Limburg Theater, Heerlen (Limburg)
15 t/m 17 Maart Bluesweekend Vlaardingen GRATIS
Zaterdag 16 Maart Internationaal Boogie Woogie Festival in Regardz Hotel Heerlickheijd van Ermelo (Gelderland)
Vrijdag 22 Maart Bluesnight in Theater Odeon, Zwolle (Overijssel)
Vrijdag 22 Maart Bluesroute Bergen op Zoom (Noord-Brabant)
22 en 23 Maart Seabottom Jazz Festival in Agora, Lelystad (Flevoland)
Zaterdag 23 maart Jazz Maastricht Masters (Limburg)
Zaterdag 23 Maart Palmpop in De Weere (Noord-Holland)
23 en 24 Maart Udenhout Onder Zeil in Udenhout (Noord-Brabant)
27 Maart t/m 1 April International Tango Festival Doble Ocho in Nijmegen (Gelderland)
Vrijdag 29 Maart Bluesroute Middelburg (Zeeland)
29 t/m 31 Maart Paaspop op festivalterrein De Molenheide te Schijndel (Noord-Brabant)
29 Maart t/m 1 April Paasblues in Asten (Noord-Brabant) GRATIS
29 Maart t/m 1 April Prilpop in Walhalla, Sevenum (Limburg) GRATIS
30 en 31 Maart
Paaspop in Den Hout (Noord-Brabant)
30 Maart t/m 1 April Paaspop Zieuwent (Gelderland)

4 t/m 7 April Motel Mozaique in Rotterdam (Zuid-Holland)
Vrijdag 5 April Eastside Bluesfestival in Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen (Gelderland)
Zaterdag 6 April Bluezy - Gooth Blues Rock Festival in Sporthal De Fakkel, Ridderkerk (Zuid-Holland)
Zondag 7 April Sunday Blues in Ede (Gelderland) GRATIS
Vrijdag 12 April
Bluesroute Terneuzen (Zeeland)
Zaterdag 13 April Havenrock in het Davo pand, Deventer (Overijssel)
18 t/m 21 April Roadburn Festival in 013, Tilburg (Noord-Brabant)
Vrijdag 19 April Oranjefestival in De Boerderij, Beekbergen (Gelderland)
19 en 20 April Dijkrock in Rilland-Bath (Zeeland)
Zaterdag 20 April Kliko Fest in Patronaat, Haarlem (Noord-Holland)
Zondag 21 April Sunday Blues in Oisterwijk (Noord-Brabant) GRATIS
Zaterdag 27 April
Rhythm & Blues Night in de Oosterpoort, Groningen
Zondag 28 April Blues Moose Fest in Groesbeek (Gelderland)
Maandag 29 April Life I Live Festival in Den Haag (Zuid-Holland) GRATIS
29 en 30 April Oranjefees in Arnhem (Gelderland) GRATIS
29 en 30 April FreeFall Festival in Arnhem (Gelderland) GRATIS
29 en 30 April Klok Rock Orange op het Strijp-S terrein in Eindhoven (Noord-Brabant) GRATIS
Dinsdag 30 April GuitarRibs Festival in Park Scholtenhagen, Haaksbergen (Overijssel) GRATIS
Dinsdag 30 April Oranjepop in het Hunnerpark, Nijmegen (Gelderland)
Dinsdag 30 April Queensday Festival in Perron 55, Venlo (Limburg)

3 t/m 5 Mei Zydecozity in Raamsdonkveer (Noord-Brabant)
3 t/m 5 Mei Neurotic Deathfest in 013, Tilburg (Noord-Brabant)
3 en 4 Mei Moulin Blues in Ospel (Limburg)
Zondag 5 Mei Bevrijdingsfestival Gelderland in Wageningen (Gelderland) GRATIS
Woensdag 8 Mei Rhythm & Blues Night in Zwolle (Overijssel) GRATIS
Donderdag 9 Mei Randrock in Vriezenveen (Overijssel) GRATIS
Donderdag 9 Mei Dauwpop in Hellendoorn (Overijsel)
Donderdag 9 Mei Graauwrock in Graauw (Zeeland)
Donderdag 9 Mei Klomppop in Ovezande (Zeeland)
9 t/m 11 Mei Oerrock Festival in Ureterp (Friesland)
9 t/m 12 Mei Breda Jazz Festival (Noord-Brabant)
10 en 11 Mei Kwadendamme Bluesfestival (Zeeland)
Zaterdag 11 Mei Barre Blues Kroegentocht in Monster (Zuid-Holland) GRATIS
11 en 12 Mei Mama's Pride in het Burgemeester Damenpark, Geleen (Limburg) GRATIS
16 t/m 19 Mei
Amersfoort Jazz (Utrecht) GRATIS
Vrijdag 17 Mei Rhythm & Blues Time in Nunspeet (Gelderland) GRATIS
17 en 18 Mei Emmen Metal Festival in Theater de Muzeval, Emmen (Drenthe)
17 t/m 19 Mei Varilux Jazz- en Bluesfestival in Zevenaar (Gelderland)
17 t/m 20 Mei Jazz in Duketown in Den Bosch (Noord-Brabant)
Zaterdag 18 Mei Ribs & Blues PreParty in Raalte (Overijssel)
18 t/m 20 Mei Music Meeting in Park Brakkenstein, Nijmegen (Gelderland)
18 t/m 20 Mei International Jazz Festival Middelburg (Zeeland)
Zondag 19 Mei Blues'm in het park in Nuenen (Noord-Brabant) GRATIS
Zondag 19 Mei Knipoog in Boekel (Noord-Brabant)
19 en 20 Mei Ribs & Blues in Raalte (Overijssel) GRATIS
Maandag 20 Mei Harley and European Bike Festival Apeldoorn (Gelderland) GRATIS
24 en 25 Mei Forever Young in Grootebroek (Noord-Holland) GRATIS
24 en 25 Mei Highlands Festival in Stadspark Schothorst, Amersfoort (Utrecht)
24 en 25 Mei RascalFest op het evenemententerrein de Bengele, Nederweert (Limburg)
24 en 25 Mei London Calling in Paradiso, Amsterdam (Noord-Holland)
24 t/m 26 Mei Meer Jazz Festival in Hoofddorp (Noord-Holland) GRATIS
24 t/m 26 Mei Parkfeest Festival in het Slotpark, Oosterhout (Noord-Brabant)
24 t/m 26 Mei Scheldejazz in Terneuzen (Zeeland)
Zaterdag 25 Mei Graspop Festival in Baflo (Groningen)
Zaterdag 25 Mei Bam Festival in Hengelo (Overijssel)
Zaterdag 25 Mei Sjoksfestival in Aalten (Gelderland)
Zaterdag 25 Mei Dobbefestival in Koudum (Friesland)
25 en 26 Mei Madstock in Nuland (Noord-Brabant) GRATIS
25 en 26 Mei International Gipsy Festival in de Interpolistuin, Tilburg (Noord-Brabant)
Zondag 26 Mei Blues & Bluegrass Festival in Cefe De Lijst, Hoogeveen (Drenthe) GRATIS
Zondag 26 Mei PicKXNicKX op de Ginkelse Heide, Ede (Gelderland)
31 Mei en 1 Juni
Blues On The River aan boord van De Tourmalijn in Rotterdam (Zuid-Holland)

Zaterdag 1 Juni Fortarock in Goffertpark, Nijmegen (Gelderland)
Zaterdag 1 Juni Bluesroute Scyedam in Schiedam (Zuid-Holland) GRATIS
Zaterdag 1 Juni Kaderock in en bij muziekcentrum Musicon, Den Haag (Zuid-Holland) GRATIS
Zaterdag 1 Juni Pitpop op het Molenplein, Mierlo (Noord-Brabant) GRATIS
Zaterdag 1 Juni Retropop in Emmen (Drenthe)
Zaterdag 1 Juni Woodlands Festival in Bergen (Noord-Holland)
Zaterdag 1 Juni Vestrock op het eiland in de buitenvest, Hulst (Zeeland)
Zaterdag 1 Juni Oldies Back on Stage in Theater De Blauwe Kei, Veghel (Noord-Brabant)
Zaterdag 1 Juni De Nacht van Kunst en Wetenschap in Groningen
Zaterdag 1 Juni Sleazefest in Strandpaviljoen Timboektoe, Wijk aan Zee (Noord-Holland)
1 en 2 Juni Zoetermeer Blues (Zuid-Holland) GRATIS
1 en 2 Juni JekerJazz Art Live in Maastricht (Limburg) GRATIS
1 en 2 Juni On(w)ijs Festival op de IJsbaan in Spierdijk (Noord-Holland)
Zondag 2 Juni Blues Festival Schollevaar in het Schollebos, Capelle a/d IJssel (Zuid-Holland) GRATIS
5, 7 en 8 Juni Anywave Festival in Zierikzee (Zeeland)
7 en 8 Juni Jera on Air in Ysselsteyn (Limburg)
7 Juni t/m 9 Juni Jazz on the Waves op Texel (Noord-Holland)
7 t/m 9 Juni Reurpop in Ruurlo (Gelderland)
7 t/m 9 Juni Alempop bij de veerpont in Alem (Gelderland)
Zaterdag 8 Juni Blues in Grolloo (Drenthe)
Zaterdag 8 Juni Blues Open Festival in Gemeenschapshuis Zesgehuchten, Geldrop (Noord-Brabant)
Zaterdag 8 Juni Beeckestein Pop in Velsen-Zuid (Noord-Holland) GRATIS
Zaterdag 8 Juni Pedro Pico Pop in de MBI Betonfabriek Raalte (Overijssel)
Zaterdag 8 Juni Boombox Festival in Zaltbommel (Gelderland) GRATIS
11 t/m 16 Juni
Rotterdam Unlimited in Rotterdam (Zuid-Holland) grotendeels GRATIS
Vrijdag 14 Juni Zomerfeest Abbeblues in Abbenkerk (Noord-Holland)
14 t/m 16 Juni Pinkpop in Landgraaf (Limburg)
14 t/m 23 Juni Oerol Festival op Terschelling (Friesland)
14 t/m 16 Juni Welons Festival in Wintelre (Noord-Brabant) GRATIS
Zaterdag 15 Juni Wantijpop in het Wantijpark, Dordrecht (Zuid-Holland) GRATIS
Zaterdag 15 Juni Naked Song Festival in Muziekcentrum Frits Philips, Eindhoven (Noord-Brabant)
Zaterdag 15 Juni Puddingpop in Leusden (Utrecht)
15 en 16 Juni Indian Summer Festival in het recreatiegebied Geestmerambacht, Broek op Langedijk (Noord-Holland)
Zaterdag 15 Juni Mazijkpop in Wijk bij Duurstede (Utrecht) GRATIS
Zondag 16 Juni Houtfestival in de Haarlemmerhout, Haarlem (Noord-Holland) GRATIS
21 en 22 Juni Dokk'em Open Air in Raard (Friesland)
21 t/m 23 Juni Best Kept Secret in Hilvarenbeek (Noord-Brabant)
21 t/m 23 Juni Jazzfestival Hillegersberg in Hilligersberg (Rotterdam) GRATIS
21 t/m 23 Juni Hoornse Stadsfeesten (Noord-Holland) GRATIS
Zaterdag 22 Juni Stone Rock Festival in Dalfsen (Overijssel) GRATIS
Zaterdag 22 Juni Denneblues in Openluchttheater Brilmansdennen, Losser (Overijssel)
Zaterdag 22 Juni Folk Veur Volk in Aalden (Drenthe)
Zondag 23 Juni Op De Tôffel in Vierlingsbeek (Noord-Brabant) GRATIS
26 t/m 28 Juni TT Festival in Assen GRATIS
27 t/m 30 Juni Simmerdeis Festival in het Slingepark, Drachten (Friesland)
28 en 29 Juni Zoks Festival op het Lambertusplein, Venlo (Limburg) GRATIS
28 en 29 Juni Roermond Swingt op het Kloosterwandpein, Roermond (Limburg) GRATIS
28 en 29 Juni Pijnackerplein Bluegrass Festival in Rotterdam (Zuid-Holland) GRATIS
28 en 29 Juni Concert at Sea op de Brouwersdam (Zeeland)
Zaterdag 29 Juni The Hague African Festival in Den Haag (Zuid-Holland)
29 en 30 Juni Festival Mundial in het Leijpark, Tilburg (Noord-Brabant)
29 en 30 Juni Rosrock in Rossum (Gelderland)
Zondag 30 Juni Parkpop in het Zuiderpark, Den Haag (Zuid-Holland) GRATIS
Zondag 30 Juni WesSummer Breeze in Wessem (Limburg) GRATIS

3 t/m 7 Juli Birds Of Paradise in Muziekgebouw Eindhoven (Noord-Brabant)
4 t/m 14 Juli Big Rivers Festival in Dordrecht (Zuid-Holland)
5 en 6 Juli Pitch Festival op het terrein van de Westergasfabriek, Amsterdam
5 t/m 7 Juli Gorcums Hippiefestival buiten de Waterpoort, Gorinchem (Zuid-Holland)
5 t/m 7 Juli Keltisch Midzomer Festival op het terrein van De Oude Remise, Nieuweschans (Groningen)
Zaterdag 6 Juli Roots in the Park in het Julianapark, Utrecht (Utrecht)
Zaterdag 6 Juli Hob Nob Festival in het Schelfhorstpark, Almelo (Overijssel) GRATIS
Zaterdag 6 Juli Conincx Pop in Elsloo (Limburg) GRATIS
Zaterdag 6 Juli Sommeltjespop op Texel (Noord-Holland) GRATIS
Zaterdag 6 Juli Breda Live op het Chasseveld Breda (Noord-Brabant)
Zaterdag 6 Juli Spijkerrock in Arnhem (Gelderland)
Zondag 7 Juli Metropolis in het Zuiderpark, Rotterdam (Zuid-Holland) GRATIS
Zondag 7 Juli Roots Open Air in het Oosterpark, Amsterdam (Noord-Holland) GRATIS
Zondag 7 Juli Muze Misse in het Jan Cunenpark, Oss (Noord-Brabant)
Vrijdag 12 Juli Badpop op het terrein van Zwembad Waarland (Noord-Holland)
12 t/m 14 Juli North Sea Jazz in Ahoy, Rotterdam (Zuid-Holland)
Zaterdag 13 Juli Dijkpop in Andijk (Noord-Holland)
13 en 14 Juli Bospop in Weert (Limburg)
13 en 14 Juli Rock Around Giethoorn (Overijssel)
13 t/m 19 Juli Vierdaagsefeesten in Nijmegen (Gelderland)
Zondag 14 Juli Werfpop in de Leidse Hout, Leiden (Zuid-Holland) GRATIS
Zondag 14 Juli Pagepop in recreatiegebied het Pagedal, Stadskanaal (Groningen) GRATIS
19 t/m 21 Juli Walhalla Zomerfeesten in Deurne (Noord-Brabant)
Zondag 21 Juli Blommenkinders Festival in Park Vrouwenhof, Roosendaal (Noord-Brabant)
Zondag 21 Juli Ploegfestival in het Ploegpark, Bergeijk (Noord-Brabant) GRATIS
26 t/m 28 Juli
Zwarte Cross Festival in Lichtenvoorde (Gelderland)
Zaterdag 27 Juli Stonehenge in Steenwijk (Overijssel
Zaterdag 27 Juli Rock & Roll meeting bij Café Wilhelmina in Eindhoven (Noord-Brabant) GRATIS
Zondag 28 Juli Bluesplein bij Café Wilhelmina in Eindhoven (Noord-Brabant) GRATIS
Zondag 28 Juli Brielle Blues in Brielle (Zuid-Holland) GRATIS

1 t/m 4 Augustus Zomerparkfeest in het Julianapark, Venlo (Limburg) GRATIS
2 en 3 Augustus Geuzenpop in Enschede (Overijssel)
2 t/m 4 Augustus Nirwana Tuinfeest in Lierop (Noord-Brabant)
Zaterdag 3 Augustus Schollenpop op het Zuiderstrand, Scheveningen (Zuid-Holland) GRATIS
3 en 4 Augustus Dicky Woodstock in Steenwijkerwold (Overijssel)
3 en 4 Augustus In Vervoering in Utrecht GRATIS
Zaterdag 10 Augustus Waterpop in het Hofpark, Wateringen (Zuid-Holland) GRATIS
Zaterdag 10 Augustus Minirok in Stramproy (Limburg)
Zaterdag 10 Augustus Wiedepop in Giethoorn (Overijssel)
10 en 11 Augustus Booch? Festival in Heerlen (Limburg) GRATIS
10 en 11 Augustus Zandstock in 't Zand (Noord-Holland)
15 t/m 17 Augustus Haarlem Jazz & More (Noord-Holland) GRATIS
15 t/m 18 Augustus MeerLive op het Raadhuisplein, Hoofddorp (Noord-Holland) GRATIS
Vrijdag 16 Augustus Stratenfestival Zwolle (Overijssel) GRATIS
16 t/m 18 Augustus Lowlands in Biddinghuizen (Flevoland)
16 t/m 18 Augustus Drijf-In Blues Festival in Giethoorn (Overijssel)
16 en 17 Augustus Zebrafestival in Gemert (Noord-Brabant)
Zaterdag 17 Augustus Festival 't Zeeltje in Deest (Gelderland)
Zaterdag 17 Augustus SanQuinFest in Haler (Limburg)
17 en 18 Augustus Sjwaampop op de Markt in Swalmen (Limburg)
23 en 24 Augustus De 24 Uur van Montfoort op De Plaats, Montfoort (Utrecht) GRATIS
23 en 24 Augustus Huntenpop in het DRUpark in Ulft (Gelderland)
Zaterdag 24 Augustus Culemborg Blues (Gelderland) GRATIS
Zaterdag 24 Augustus Pinkpop Classic in Landgraaf (Limburg)
Zaterdag 24 Augustus Brij Blues Night in Workum (Friesland) GRATIS
Zaterdag 24 Augustus Wâldpyktreffen in Augsbuurt (Friesland)
Zondag 25 Augustus Windstreken Festival in Lochem (Gelderland)


Copyright © 2008 - 2013 Hotburrito