Festivals Buitenland 2011

Terug naar Agenda - Festivals in Nederland

Correcties / Aanvullingen?

Laatst bijgewerkt op Woensdag 18Mei 2011

Te Gekke T-shirts! --- Thuis eten laten bezorgen via JustEat


België

Zaterdag 21 Mei Neerpelt Open Air
Buddha for Mary, Kensington, Lovely Gazbaby

Zaterdag 28 Mei Duvel Blues in Hof van Coolhem, Puurs

24 t/m 26 Juni Graspop Metal Meeting in Dessel
Vrijdag 24 Juni: Angel Witch, Arkona, The Black Dahlia Murder, The Damned Things, Endless Dark, Epica, FM, Foreigner, Heaven Shall Burn, Iced Earth, Journey, Korn, Kvelertak, Masters Of Reality, Duff McKagan's Loaded, Parkway Drive, Revoker, Scorpions, Sepultura, Volbeat
Zaterdag 25 Juni: Adept, Arch Enemy, Black Label Society, Bullet For My Valentine, Cradle Of Filth, Disturbed, Electric Wizzard, Firewind, Ghost, Judas Priest, Kvelertak, Monster Magnet, Moonspell, Ozzy Osbourne, Pain, Spiritual Beggars, Suicide Silence, Times Of Grace, Triptykon, Whitesnake
Zondag 26 Juni: All That Remains, Amorphis, Architects, Avenged Sevenfold, Baptized In Blood, Bring Me The Horizon, Cavalera Conspiracy, Escape The Fate, Kreator, Legion Of The Damned, Opeth, Slipknot, Soilwork, Terror, While She Sleeps, Rob Zombie
en verder: All Shall Perish, Corrosion of Conformity, Dublin Death Patrol, GWAR, Kylesa, Mastodon, Moonsorrow, Protest The Hero, Rise To Remain

24 t/m 26 Juni Afro-Latino Festival in Bree
Blitz the Ambassador, Juan Luis Guerra, Squadra Bossa feat. Buscemi, La TrobaKung-Fú, Xova

24 t/m 26 Juni Couleur Café in Brussel
Almamegretta, Band of Gypsies, Dub Inc, Tiken Jah Fakoly, Sergent Garcia, Hocus Pocus, IAM, Wyclef Jean, Seun Anikulapo Kuti & Egypt 80, Janelle Monáe, Yael Naim, Ojos de Brujo, Patrice, Puggy, Seal, Selah Sue, SOJA, Suarez, Zule

30 juni t/m 3 Juli Rock Werchter
Donderdag 30 Juni: The Chemical Brothers, Linkin Park, Queens Of The Stone Age
Vrijdag 1 Juli: Ke$ha, Kings Of Leon
Zaterdag 2 Juli: Coldplay, Rival Sons
Zondag 3 Juli: Black Eyed Peas, Grinderman, Iron Maiden
en verder: All Time Low, Aloe Blacc, Anouk, Arctic Monkeys, A-Trak, Beady Eye, James Blake, Bright Eyes, Chase and Status, Digitalism, Eels, Elbow, Evaline, Everything Everything, Fleet Foxes, Brandon Flowers, The Gaslight Anthem, Goose, PJ Harvey, The Hives, Hurts, I Blame Coco, Jenny and Johnny, Jimmy Eat World, Kaiser Chiefs, Kasabian, Lissie, Magnetic Man, Bruno Mars, Mona, The National, Noisettes, OFWGKTA, Ozark Henry, Portishead, Robyn, Seasick Steve, Selah Sue, Social Distortion, Tame Impala, Triggerfinger, TV On The Radio, Two Door Cinema Club, Underworld, The Vaccines, Warpaint, White Lies

1 en 2 Juli Hookrock in Diepenbeek
Rick Estrin & The Nightcats, Dana Fuchs Band
, Candye Kane, Johnny Mastro & Mama’s Boys

Zaterdag 9 Juli TW Classic in Werchter
Bryan Adams, James Blunt, The Faces, Gabriel Rios, Selah Sue, Shakira, Simple Minds, Texas

7 t/m 10 Juli Les Ardentes in Luik
Agoria, AKS, Arno, Art Department, Avi Buffalo, Ayo, Carl Barat, Borgore, Braids, Cake, Chapel Club, Cocoon, Discodeine, Flux Pavilion, Gablè, Sinus George, Goose, Great Mountain Fire, The Human League, Sophie Hunger, Jakwob, Joan As Police Woman, Keziah Jones, Junip, Kele, Ben Klock, The Krays, Limp Bizkit, Lucy Love, Adrian Lux, Florent Marchet, Ziggy Marley, Mika, Mondkopf, Mr. Oizo, Kate Nash, Agnes Obel, Ozark Henry, An Pierlé & White Velvet, Puggy, Selah Sue, Sexy Sushi, Sierra Sam, Snoop Dogg, Stromae, Suarez, The Subways, Sum 41, Technasia, These New Puritans, Joris Voorn, Lilly Wood & The Prick, The Wu Tang Clan

7 t/m 17 Juli Gent Jazz Festival
Absynthe Minded, Terence Blanchard Quintet, Randy Brecker/Bill Evans Soulbop Band feat. Medeski, Al Di Meola World Sinfonia feat. Gonzalo Rubalcaba, Gotan Project, Dave Holland Quintet, Angelique Kidjo, B.B. King, Daniel Lanois’ Black Dub feat. Trixie Whitley & Brian Blade, Martin & Wood, Morcheeba, Jef Neve Trio, Nouvelle Vague, Michel Portal Quintet, Dianne Reeves, Return to Forever IV, Sonny Rollins, Raphael Saadiq,
Mavis Staples, Angus & Julia Stone, Lizz Wright

8 en 9 Juli Rock Zottegem
De Jeugd Van Tegenwoordig, Papa Roach, Simple Minds, The Sore Losers, Status Quo

8 t/m 10 Juli Cactusfestival in Brugge
Isobell Campbell & Mark Lanegan, Fanfarlo, Bryan Ferry, Fool’s Gold, Iron & Wine, Keziah Jones, Junip, Lady Linn & Her Magnificent Seven, Lamb, Lyle Lovett, Mogwai, Janelle Monae, Kate Nash, Triggerfinger, KT Tunstall

8 t/m 10 Juli Sjock Festival in Gierle
The Mahones, Reno Divorce

14 t/m 17 Juli Dour Festival
50 Lions, AaRON, Aeroplane, Agnostic Front, Akro, Alkan, The Amplifetes, Angel Crew, Anika, Anthony B, Anthrax, Architecture In Helsinki, Arma Gathas, Le Bal des Enragés, The Bewitched Hands, Blood Red Shoes, Bonaparte, Boris, Born From Pain, Boys Noize, Breakage, B Traits, Buenas Ondas, Busy Signal, Caspa, Channel Zero, Cocorosie, Cypress Hill, Dagoba, Dananananaykroyd, Deerhoof, Dirtyphonics, The Dø, Donaeo, The Drums, Drums Are For Parades feat. Shamans Of The Deaf Country, Duchess Says, Electric Wire, Factory Floor, Len Faki, First Blood, Flying Lotus, Foals, Fool's Gold, Fozzy, Gallows, The Gaslamp Killer, The Ghost Inside, Ghostpoet, Great Mountain Fire, Groundation, The Herbaliser, High Tone, Hoquets, House of Pain, IAMX, Ice Cube, Ill Niño, I’m From Barcelona, Israel Vibration, Jamaica, The Japanese Popstars, Yussuf Jerusalem, Junior Boys, Kaly Live Dub, Karma To Burn, Klaxons, Kylesa, LeFtO, Life Of Agony, The Locos, Madball, Martyn, Max Pie, Misteur Valaire, Mogwai, Netsky, Neurosis, O.B.F. Dub Sound System, The Ocean, Oddateee & Brother Culture, Les Ogres De Barback, Joy Orbison, Papa Roach, Pennywise, Percubaba, Public Enemy, Pulp, The Qemists, Radium, Tarrus Riley, Rohff, Rolo Tomassi, Rusko, Russian Circles, Les Savy Fav, The Selecter, Shantel & Bucovina Club Orkestar, Shitmat, Sigma & MC Carousel, Skepta, Skindred, Socalled, Soprano, Suede, Surfing Leons, Syd Matters, T.C.M.F.H., Terror, This Will Destroy You, Tocadisco, Tokyo Ska Paradise Orchestra, Trolley Snatcha, Two Gallants, Uncommonmenfrommars, Untold, Luke Vibert, X Makeena, Youngman and Stamina

15 t/m 17 Juli Belgium Rythm & Blues Festival in Peer
The Black Crowes,
The Paladins, Robert Randolph & The Family Band, Shakura S’Aida, Brian Setzer’s Rockabilly Riot

29 t/m 31 Juli Suikerrock in Tienen
Basement Jaxx, The Baseballs, Deep Purple, Tom Dice, Heather Nova, Tom Helsen, Iggy & The Stooges, Tom Jones, Moby, Natalia, Bart Peeters, Roxette, Soulsiter, Triggerfinger

29 Juli t/m 7 Augustus Lokerse Feesten
Airbourne, Channel Zero, Joe Cocker, Das Pop, Dream Theater, Goose, Kelis, Kyuss Lives!, Paolo Nutini, OMD, Ozark Henry, Bart Peeters, Robert Plant & The Band of Joy, Primal Scream, Gabriel Rios, Soulfly, Thin Lizzy, Triggerfinger

30 en 31 Juli Rhythm 'n' Blues Festival in het Maritiem Openluchtmuseum, Antwerpen

5 en 6 Augustus Reggae Geel

5 t/m 7 Augustus Folkfestival Dranouter
Absynthe Minded, Salvatore Adamo, Band of Gypsies, Discobar Galaxie, Adrian Edmonson & the Bad Shepperds, Filia Yevgueni, Grant Lee Buffalo, Guidewires, Taraf De Haidouks & Kocani Orkestar, Ben Harper & The Relentless7, The Jayhawks, Katzenjammer, Kokolo, The Leisure Society, The Magic Numbers, Pocio Marquez, Scott Mathews, The Original Wailers, Ozkar Henry, Mercedes Peon, An Pierle & the White Velvet, Rodrigo y Gabriela, Sons of Noel & Adrian, CW Stoneking, Triggerfinger, Zjef Vanuytsel, Zule Max

Zaterdag 6 Augustus Absolutely Free Festival in Genk GRATIS

11 t/m 14 Augustus Feest in het Park in Oudenaarde
Arno, Capleton, Cé'Cile, Daddy Earl, DeWolff, Peter Doherty, Kruder & Dorfmeister, Mr Vegas, The Others, Gabriel Rios, Shantel & Bucovina Club Orkestar, Shy FX, Triggerfinger

18 t/m 20 Augustus Pukkelpop in Hasselt-Kiewit
Airbourne, Bouncing Souls, Dorian Concept, Fleet Foxes, Foo Fighters, Hudson Mohawke, Jungle By Night, Nero, No Use For A Name, The Offspring, Mark Ronson, Suicidal Tendencies, Trentemøller, Warpaint, Yuck

19 t/m 21 Augustus Swing Wespelaar GRATIS

Zaterdag 20 Augustus Metal Méan Festival in Méan

Zaterdag 27 Augustus Akkerpop in Meer-Hoogstraten GRATIS

Zaterdag 27 Augustus Marktrock Poperinge

Zaterdag 3 September Masters@Rock in Torhout

Zaterdag 17 September Binkom Blues in Zaal Santro, Binkom

24 en 25 September Fiesta Mundial in Balen


Denemarken

1 t/m 4 Juni Skive Festival
The Blue Van, Humleridderne, Magtens Korridorer, Sort Sol, Tiesto, Turboweekend

17 en 18 Juni Copenhell in Kopenhagen
Judas Priest, Korn, Kvelertak, Mayhem

Zaterdag 18 Juni Esbjerg Rock Festival
Moonjam, UB40

30 Juni t/m 3 Juli Roskilde Festival
1349, Justin Adams & Juldeh Camara, Afrocubism, Api Uiz, Arctic Monkeys, Olof Arnalds, Atmosphere, Autopsy, Awesome Tapes From Africa, Bad Religion, Julianna Barwick, Battles, Beatsteaks, Be-Being, Big Boi, Black Milk, James Blake, Charles Bradley & Menahan Street Band, Bring Me The Horizon, Karina Buhr, Calle 13, Anna Calvi, Chancha Via Circuito, Chase & Status, Chuckamuck, Congotronics vs Rockers, Frente Cumbiero, Chris Cunningham, Curren$y, Dååth, Dark Dark Dark, Deadmau5, Destroyer, De Eneste To, The Ex, Eyehategod, Foals, Frisk Frugt, The Gaslamp Killer, Ghost, Gold Panda, John Grant, PJ Harvey, Honningbarna, How To Dress Well, Iceage, Ilita Band, Fally Ipupa, Iron Maiden, Jackdaw With Crowbar, Jatoma, Killing Joke, Kings Of Leon, Kitchie Kitchie Ki Me O, Fema & Seun Kuti, Kylesa, Little Dragon, L.O.C., Lykke Li, Magnetic Man with Katy B and SBTRKT, La Makina Del Karibe, Mastodon, Matthew Dear, M.I.A., Janelle Monáe, Munchi, Narasirato, OFWGKTA, Oh Land, Oudaden, Ivo Papasov and His Wedding Band, Parkway Drive, Pulled Apart By Horses, Tarrus Riley, Gonga Sain & Mithu Sain, Screaming Females, Soilwork, The Strokes, Surfer Blood, Swans, The Tallest Man On Earth, Tame Impala, Terror, Thulebasen, Timbuktu&Damn, Tög, Tremor, Undergang, Underøath, Anibal Velasquez Y Su Conjunto, Veto, The Walkmen, Wang Li, WhoMadeWho, Weekend, Yelle, Zea, Rob Zombie

28 September t/m 2 Oktober Copenhagen Blues Festival


Duitsland

2 Mei t/m 9 Juni Bluesfest in Ingolstadt
Louisiana Red

19 t/m 22 Mei Bluesfest Eutin GRATIS
The Booze Brothers & The Wolf Island Horns, John Campelljohn, Zakiya Hooker & Band,
Bryan Lee Blues Power Band, Jessy Martens & Band, Johnny Mastro & Mama’s Boys, R.J. Mischo & band, Moreland & Arbuckle, Magda Piskorczyk, Thorbjørn Risager, Earnest "Guitar" Roy & The Clarksdale Rockers, Georg Schroeter & Marc Breitfelder, Nisse Thorbjørn Band, Big Daddy Wilson

27 t/m 29 Mei Metalfest in Flugplatz Dessau
Alcest, Amon Amarth, Amorphis, Arch Enemy, Arkona, Belphegor, Cradle Of Filth, Destruction, Eisregen, Equilibrium, The Excrementory Grindfuckers, Kalmah, Kivimetsän Druidi, Milking The Goatmachine, Primordial, Rage, Sabaton, Saxon, Sodom, Suicidal Angels, Thaurorod, Watain, Wintersun

3 t/m 5 Juni Rock Am Ring in Nürburgring
3 Doors Down, Alesana, Alter Bridge, Architects, Ash, Asking Alexandria, Avenged Sevenfold, Beatsteaks, Tom Beck, Black Stone Cherry, Black Veil Brides, Bonaparte, The BossHoss, Bring Me The Horizon, Chapel Club, Coldplay, Danzig, A Day To Remember, Deadmau5, Disturbed, Peter Doherty, Dredg, Escape The Fate, Framing Hanley, Robert Francis, Funeral for a Friend, The Gaslight Anthem, Hollywood Undead, Hurts, In Extremo, In Flames, Interpol, Jamaica, Kids In Glass Houses, The King Blues, Kings Of Leon, Korn, The Kooks, Kraftklub, Lifehouse, Lissie, Madsen, Mando Diao, Mastodon, Duff McKagan's Loaded, Millencolin, Morning Parade, Napoleon, Neon Trees, Oh, Ozark Henry, Plain White T's, The Pretty Reckless, Rise To Remain, Royal Republic, Selig, Sevendust, Silverstein, Simple Plan, Social Distortion, Söhne Mannheims, Wayne Static, Stereo MC's, System Of A Down, Time Of Grace, Frank Turner, Thees Uhlmann, VersaEmerge, Volbeat, We Are Scientists, We Butter The Bread With Butter, White Lies, Wolfmother, Yellow Wire, Pete Yorn, Rob Zombie

10 t/m 12 Juni New Orleans Festival in Fürth GRATIS
Ballroom Kings, Bayou Alligators, Boppin’B, Willetta Carson, Cripple Creek Band, Meena Cryle, Demian Band, Jesse James King, New Orleans Rhythm Brass Band, The Night Howlers, Triple Espresso, Mike Zito

10 t/m 12 Juni Rock Hard in Gelsenkirchen
Agent Steel, Anacrusis, Atlantean Kodex, Disbelief, Enforcer, Enslaved, Epica, In Solitude, Metal Inquisitor, Morgoth, Overkill, Triptykon

Zaterdag 11 Juni Vainstream Rockfest in Münster
Adept, Alesana, BoySetsFire, Casper, Comeback Kid, Flogging Molly, Kraftclub, Madball, Motörhead, Parkway Drive, Protest The Hero, Suicide Silence

11 en 12 Juni Grolsch Blues Festival in Schöppingen
Nina Attal, Meena Cryle & the Chris Filmore Band, DeWolff, Sonny Landreth, Lil' Ed & the Blues Imperials, Ryan McGarvey, John Nemeth, Ana Popovic & the Mike Zito Big Band, Otis Taylor, Roland Tchakounte

11 en 12 Juni Ruhrpott Rodeo in Hünxe
The Addicts, The Damned, Distemper, Jaya the Cat, Die Kassierer, The Movement, Pascow, Troopers

17 t/m 19 Juni Hurricane Festival in Scheessel
All Time Low, Arcade Fire, Arctic Monkeys, The Asteroids Galaxy Tour, Band Of Horses, Blink-182, Blood Red Shoes, Boysetsfire, Bright Eyes, Brother, The Chemical Brothers, Cloud Control, Clueso, Comeback Kid, Converge, Crookers, Darwin Deez, Digitalism Live, Eels, Egotronic, Elbow, William Fitzsimmons, Flogging Molly, Foo Fighters, Friendly Fires, Frittenbude, Glasvegas, Gogol Bordello, Hercules and the Love Affair, The Hives, An Horse, I Am Kloot, I Blame Coco, Irie Révoltés, Jimmy Eat World, Jupiter Jones, Kaiser Chiefs, Miles Kane, Kasabian, Kashmir, The Kills, Klaxons, Kvelertak, Lykke Li, Monster Magnet, MSTRKRFT, My Chemical Romance, Parkway Drive, Portishead, Portugal. The Man, Pulled Apart By Horses, Selig, Sick Of It All, The Sounds, Sublime With Rome, The Subways, Suede, Sum 41, Tame Impala, Trentemøller, Two Door Cinema Club, The Vaccines, Warpaint, The Wombats, Yoav, You Me At Six, Young Rebel Set

17 t/m 19 Juni Southside Festival in Neuhausen ob Eck
All Time Low, Arcade Fire, Arctic Monkeys, The Asteroids Galaxy Tour, Band Of Horses, Blink-182, Blood Red Shoes, Boysetsfire, Bright Eyes, Brother, The Chemical Brothers, Cloud Control, Clueso, Comeback Kid, Converge, Crookers, Darwin Deez, Digitalism Live, Eels, Egotronic, Elbow, William Fitzsimmons, Flogging Molly, Foo Fighters, Friendly Fires, Frittenbude, Glasvegas, Gogol Bordello, Hercules and the Love Affair, The Hives, An Horse, I Am Kloot, I Blame Coco, Irie Révoltés, Jimmy Eat World, Jupiter Jones, Kaiser Chiefs, Miles Kane, Kasabian, Kashmir, The Kills, Klaxons, Kvelertak, Lykke Li, Monster Magnet, MSTRKRFT, My Chemical Romance, Parkway Drive, Portishead, Portugal. The Man, Pulled Apart By Horses, Selig, Sick Of It All, The Sounds, Sublime With Rome, The Subways, Suede, Sum 41, Tame Impala, Trentemøller, Two Door Cinema Club, The Vaccines, Warpaint, The Wombats, Yoav, You Me At Six, Young Rebel Set

22 Juni t/m 17 Juli Tollwood in München
Bryan Adams, Wolfgang Ambros, Buena Vista Social Club, Erste Allgemeine Verunsicherung, ICH + ICH, Watzmann, Wir Sind Helden

23 t/m 26 Juni Magic Bike Rüdesheim
Ten Years After

24 en 25 Juni This Is Ska in Rosslau-Elbe

24 t/m 26 Juni Woodstock Open Air in Dornstadt
Canned Heat, Mono + Nikitaman, Karamelo Santo

1 en 2 Juli Gaildorfer Bluesfest
Rick Estrin & The Nightcats, Janiva Magness,
Walter Trout

1 t/m 3 Juli With Full Force in Leipzig
50 Lions, The Adolescents, Agnostic Front, Die Apokalyptischen Reiter, Arkona, Arma Gathas, The Black Dahlia Murder, Blood For Blood, Bring Me The Horizon, Emil Bulls, Carnifex, The Casualties, Deadlock, Death By Stereo, Deez Nuts, Eläkeläiset, Eville, The Ghost Inside, Hatebreed, Ill Nino, Die Kassierer, Knorkator, Krawallbrüder, Kvelertak, Madball, Mad Sin, Manos, Misery Index, More Than A Thousand, Negator, Omnium Gatherum, Parkway Drive, Peter Pan Speedrock, Samael, Six Feet Under, Street Dogs, Suicide Silence, Terror, Volbeat, Watain, Your Demise

1 t/m 3 Juli Summerjam in Köln
Anthony B, Atmosphere, AYO, Ben L’Oncle Soul, Busy Signal, Ce’Cile, Che Sudaka, Jimmy Cliff, The Congos, Culcha Candela, Dub Incorporation, I Fire, Irie Revoltes, Karamelo Santo, Madcon, Ziggy Marley, Christopher Martin, Mutabaruka, Youssou ’N Dour, Patrice, Lee ‘Scratch’ Perry, Ziggi Recado, Tarrus Riley, Max Romeo, Samy Deluxe, So, Soja, Trombone Shorty

1 t/m 3 Juli Reload Festival in Sulingen
4Lyn, Agnostic Front, Blood For Blood, The Bones, Dampfmaschie, Deez Nutz, Emil Bulls, Fiddlers Green, Fozzy, The Ghost Inside, Hatebreed, Ill Nino, Limp Bizkit, Luxuslärm, Mr Irish Bastard, Papa Roach, Soilwork, Terror, Wirtz

8 t/m 24 Juli Honberg-Sommer in Tuttlingen
Accept, Peter Cornelius, Phillip Poisel, Pippo Pollina, Steelwing, Kim Wilde

8 en 9 Juli Night of the Prog Festival op de Loreley
Anathema, Dream Theater, Eloy, Haken, IQ, Martigan, Moon Safari, Riverside, RPWL, Sky Architect, Treshold

Zaterdag 9 Juli Free For All Festival in Stapelmoor GRATIS
Breed 77, Captain Capa, Desona

14 t/m 17 Juli Burg Herzberg Festival
Gregg Allman, Asaf Avidan & the Mojos, Ax Genrich, Crippled Black Phoenix, Eloy, Hardin & York, Magma, Marillion, Motorpsycho, Station 17, Vibravoid, Weltraum, Bernd Witthüser

15 en 16 Juli Bang Your Head in Balingen
Accept, Amorphis, Asphyx, Crashdiet, Crimson Glory, D-A-D, Immortal, Overkill, Psychotic Waltz, Sonata Arctica, Stormwarrior

29 en 30 Juli Rock Of Ages in Seebronn
Jethro Tull, The Poodles, Treat, Martin Turner's Wishbone Ash

4 t/m 6 Augustus Wacken Open Air
Airbourne, Apocalyptica, Avantasia, Blaas Of Glory, Blind Guardian, Crashdiët, Excrementory Grindfuckers, In Solitude, Judas Priest, Kataklysm, Khold, Knorkator, Lacrimas Profundere, Mayhem, Motörhead, Ozzy Osbourne, Sepultura, Shining, Skálmöld, Sodom, Stier, Suicidal Tendencies, Warrant

11 t/m 13 Augustus Haldern Pop in Haldern-Rees
206, The Black Atlantic, Bodi Bill, Anna Calvi, Steve Cradock, Destroyer, Dir En Grey, Fleet Foxes, Johnny Flynn, Gisbert Zu Knyphausen, The Golden Kanine, Hauschka, Isbells, Labrassbanda, The Low Anthem, Miss Li, Alexi Murdoch, My Brightest Diamond, Agnes Obel, Selah Sue, Socalled, Warpaint, Wir Sind Helden, The Wombats

11 t/m 14 Augustus Open Flair Festival in Eschwege
Boy Hits Car, Bullet For My Valentine, Dropkick Murphys, Die Fantastischen Vier, Itchy Poopzkid, Montreal, Schandmaul, Talco, Wirtz

11 t/m 14 Augustus Taubertal Festival in Rothenburg ob der Tauber
The Bosshoss, Boy Hits Car, Bullet For My Valentine, Culcha Candela, Disco Ensemble, Donots, Dropkick Murphys, Die Fantastischen Vier, Itchy Poopzkid, Kraftklub, Monsters Of Liedermaching, Montreal, Pendulum, Schandmaul, Talco, Wirtz

12 t/m 14 Augustus Dockville in Hamburg

18 t/m 20 Augustus Summer Breeze in Dinkelsbühl
Arch Enemy, Bolt Thrower, Caliban, Comeback Kid, Emil Bulls, Farmer Boys, The Haunted, Helrunar, J.B.O., Kalmah, Kataklysm, Kvelertak, Motorjesus, Primordial, Saltatio Mortis, Sonic Syndicate, Suicidal Tendencies, Tyr, Vomitory, Witchery

19 t/m 21 Augustus AREA 4 in Oberhausen
30 Seconds To Mars, Deftones, Disco Ensemble, Jimmy Eat World, The National, NOFX en Skindred, White Lies, Yellowcard, Zebrahead

19 t/m 21 Augustus Highfield Festival in Hohenfelden
Flogging Molly

26 t/m 28 Augustus Chiemsee Reggae Summer in Übersee/Chiemsee


Engeland

20 t/m 22 Mei The Acoustic Festival of Britain op Uttoxeter Racecourse, Staffordshire
7 Little Sisters, Clive Carroll, Fairport Convention, Eric Faulkner, Fish, Ghost Trains, Steve Harley, Johnny Dickinson, Hayseed Dixie, Cerys Matthews, Rory McLeod, Shamus O'Blivion, Hazel O'Connor, The Outcast Band, Quill, The Ian Parker Trio, Rick Payne, The Quireboys, The Re-entrants, Sheelanagig, The Strawbs, Swans In Flight, T.Rextasy, Steve Turner, Martin Turner's Wishbone Ash, Zydeco Hot Rods

Zondag 29 Mei The Forces Festival in Bulford, Wiltshire
Gwyn Ashton, Doris Brendel, Morpheus Rising, The Porn Issue, Gray Smith, The Vooz

3 t/m 5 Juni Wychwood Music Festival in Cheltenham
3 Daft Monkeys, Ahab, Ian Anderson (Jethro Tull), The Beetroot Kings, The Charlatans, Delta Maid, Elfynn, Robyn Hitchcock, Neville Staple (The Specials), The Wurzels

10 t/m 12 Juni Isle of Wight Festival
Vrijdag 10 Juni: Kings Of Leon
Zaterdag 11 Juni: Foo Fighters, Tom Jones, Pulp
Zondag 12 Juni: Jeff Beck, Kasabian, Pixie Lott, Plan B, The Script, James Walsh
ABC, Band Of Horses, Beady Eye, Big Country, Boy George, The British Pink Floyd Show, Brother, The Courteneers, The Cult, Hadouken!, Hurts, Iggy & the Stooges, Lissie, Nick Lowe, Manic Street Preachers, Mike & The Mechanics, Mona, Public Image Ltd., Seasick Steve, Semi Precious Weapons, Stornoway, The Vaccines, We Are Scientists, Wild Beasts

10 t/m 12 Juni Download Festival in Donington Park, Derby
Alice Cooper, All That Remains, Alter Bridge, Anti-Flag, Asking Alexandria, Avenged Sevenfold, Baptized In Blood, Belligerence, Biohazard, Black Stone Cherry, Black Veil Brides, Blitz Kids, BossHoss, Bowling For Soup, Bring Me The Horizon, Buckcherry, Bullet For My Valentine, Cheap Trick, Children Of Bodom, Chthonic, CKY, Clutch, The Cult, The Damned Things, Dangerous Summer, Danzig, The Darkness, Dead Lay Waiting, Deaf Havana, Dear Superstar, Def Leppard, Devil Wears Prada, Dio Disciples, Disturbed, Down, DRUGS, Envy Of The State, Escape The Fate, FM, Framing Hanley, Funeral For A Friend, The Gaslight Anthem, Ghost, GWAR, Heights, Hollywood Undead, Houston, Hyro Da Hero, Illuminatus, Jameson Raid, Karma To Burn, Kellermensch, The King Blues, Korn, Kvelertak, LetLive, Linkin Park, Lower than Atlantis, Madina Lake, Malefice, Masters Of Reality, The Morning After, Mr. Big, My Darkest Days, Oaf, October File, Pendulum, Plain White T's, Dan Reed, Rise To Remain, Rock Sugar, Royal Repubic, Sacred Mother Tongue, Sevendust, Silverstein, Skeletal Damage, Skindred, Skunk Anansie, Starseed, Wayne Static, Straight Line Stitch, Sweet Savage, System Of A Down, T-34, Thin Lizzy, Trash Talk, TRC, Turisas, Frank Turner, Twisted Sister, Yashin, Young Guns, Rob Zombie

16 t/m 19 Juni Blues on the Farm bij Chichester
Gary Brooker (Procol Harum) & friends,
Walter Trout

17 t/m 19 Juni Linton Festival
Bare Bones Boogie Band, The Hamsters, Matthew Lee, Aynsley Lister, Erja Lyytinen, The Manfreds, Bernie Marsden, Oysterband, Ben Poole Band, Slowburner, Walter Trout, Viva Santana, Martin Turner's Wishbone Ash

22 t/m 26 Juni Glastonbury Festival
Beyoncé, Big Boi, James Blake, Anna Calvi, The Chemical Brothers, Coldplay, Crystal Castles, Elbow, Fleet Foxes, Friendly Fires, Flogging Molly, Gruff Rhys,
B.B. King, Connie Lush & Blues Shouter, Laura Marling, Simon McBride, Janelle Monae, Mumford & Sons, Ben Poole Band, Primal Scream, Two Door Cinema Club, U2, Warpaint

24 t/m 26 Juni Hard Rock Calling in Hyde Park, Londen
Bon Jovi

Zaterdag 25 Juni Durham Blues Festival in Durham University
Kyla Brox, Wilko Johnson, Chantel McGregor, Larry Miller, Mostly Autumn
, Walter Trout

Zondag 26 Juni Cleethorpes Blues Festival in Cleethorpes Pleaure Island
Kyla Brox, Wilko Johnson, Chantel McGregor, Larry Miller, Mostly Autumn
, Walter Trout

27 Juni t/m 3 Juli BluesFest London
Monty Alexander, Chris Barber, The Blind Boys of Alabama, Booker T,
Jon Cleary, Dr. John & the Lower 911, Georgie Fame, Ray Gelato, Get The Blessing, Buddy Greco, Scott Hamilton & Harry Allen, Incognito, B.B. King, Ramsey Lewis, Bucky Pizzarelli, Annie Ross, Mike Sanchez, Martin Taylor, Sandi Thom, Trombone Shorty & Orleans Avenue, The Unfortunate Sons

1 t/m 3 Juli Wireless Festival in Hyde Park, Londen
Black Eyed Peas, The Chemical Brothers, DeVotchka, Roky Erickson, Foals, Grace Jones, The Like, Bruno Mars, Metronomy, The Naked & Famous, Pulp, Summer Camp, TV On The Radio

1 t/m 3 Juli Cornbury Festival in Charlbury, Oxfordshire
Bellowhead, James Blunt, Ray Davies, Eliza Doolittle, Sophie Ellis-Bextor, The Faces, Cyndi Lauper, The Like, Imelda May, Buffy Sainte-Marie, Status Quo

1 t/m 30 Juli Liverpool Summer Pops Festival
Angels in White, Blink-182, Deacon Blue, The British Pink Floyd Show, Jools Holland and His Rhythm & Blues Orchestra

1 t/m 31 Juli iTunes Festival in Roundhouse, London GRATIS
Maandag 4 Juli: Linkin Park
Woensdag 13 Juli: White Lies
Zaterdag 16 Juli: Duran Duran
Maandag 18 Juli: Rumer

8 t/m 10 Juli Sonisphere Festival in Knebworth Park, Hertfordshire
Anthrax, Biffy Clyro, Megadeth, Metallica, Slayer, Slipknot

13 t/m 17 Juli Larmer Tree Festival in Salisbury
Ahab, Bellowhead, Disco's Out (Murder's In), Rosie Doonan, Jools Holland and His Rhythm & Blues Orchestra,
The Mopes, My First Tooth, Polly & the Billets Doux, Sandy Shaw, Show of Hands, Skinny Lister, Spiers and Boden

15 t/m 17 Juli Upton Blues Festival GRATIS
Gwyn Ashton, Hokie Joint

23 en 24 Juli High Voltage Festival in het Victoria Park, Londen
Black Country Communion, Caravan, Dream Theater, The Enid, Jethro Tull, Judas Priest, Mostly Autumn, Pallas, Michael Schenker Group, Slash, Spock's Beard

4 t/m 7 Augustus Cambridge Rock Festival
The Bizzarros, Steve Boyce Band, Credo, Crimes Of Passion, Ebony Tower, Eddie & the Hotrods, Final Conflict, The Hamsters, Jebo, Cherry Lee Mewis, Mr So&So, John Otway Big Band, Ben Poole Band, Slam, Split Whisker, Swans in Flight, Ultimate Eagles, John Young Band

4 t/m 7 Augustus Big Chill in Eastnor Castle, Malvern Hills, Herefordshire

12 t/m 14 Augustus Bloodstock Open Air in Catton Hall, Derbyshire
Angel Witch, Arthemis, At The Gates, Coroner, Criminal, Grave Digger, Immortal, Lawnmower Deth, Morbid Angel, Power Quest, Rhapsody Of Fire, Tarot, Therion, Triptykon

19 t/m 21 Augustus Beautiful Days in Escot Park, Nr Fairmile, Devon
Flogging Molly

20 en 21 Augustus V Festival in Chelmsford / Staffordshire
Arctic Monkeys, Bellowhead, Big Audio Dynamite, Dionne Bromfield, Cast, Chase and Status, Chipmunk, The Courteneers, Dizzee Rascal, Eliza Doolittle, Duran Duran, Eminem, Example, Fun Lovin' Criminals, Glasvegas, Good Charlotte, Ellie Goulding, Hurts, Jessie J, Kaiser Chiefs, Katy B, Kele, Wiz Khalifa, Kids in Glass Houses, Lostprophets, Clare Maguire, Manic Street Preachers, Bruno Mars, Imelda May, Olly Murs, N-Dubz, Noisettes, Ocean Colour Scene, Pendulum, Plan B, Primal Scream, Razorlight, Rihanna, Mark Ronson, The Saturdays, Scouting For Girls, The Script, Squeeze, Tinie Tempah, KT Tunstall, The Wanted, The Wombats, You Me At Six

26 t/m 28 Augustus Rhythm Festival in Biggleswade, Bedfordshire
The Blockheads, The Burns Unit, Steve Cropper & The Animals, From The Jam, Missing Andy, Nine Below Zero, Oysterband, Sherman Robertson, Parker & The Flowing Wow, Slim Chance, Sandi Thom, Three Bonzos and a Piano, Toots & The Maytals

26 t/m 28 Augustus Reading Festival
2manydj's, 30 Seconds To Mars, Architects, Beady Eye, The Blackout, Bombay Bicycle Club, Bring Me The Horizon, Cage The Elephant, Chapel Club, Crystal Castles, Death From Above 1979, Deftones, Peter Doherty, Elbow, Enter Shikari, Everything Everything, Friendly Fires, The Horrors, Interpol, Jane's Addiction, Jimmy Eat World, The Joy Formidable, The Kills, Madness, Metronomy, The Midnight Beast, Muse, My Chemical Romance, The Naked and Famous, The National, New Found Glory, Noah & The Whale, The Offspring, Panic At The Disco, The Pigeon Detectives, Pulp, Rise Against, Henry Rollins, Seasick Steve, The Streets, The Strokes, Taking Back Sunday, Frank Turner, Two Door Cinema Club, The Vaccines, The View, Warpaint, We Are The Ocean, White Lies, Patrick Wolf

26 t/m 28 Augustus Upton Festival
3 Bonzos and a Piano, The Beat, The Big Swing, The Bohemians,The Christians, The Delray Rockets, The Equals, From The Jam, The Hamsters, The Magoos, Quill, The Rubettes, Mike Sanchez, Soul Machine, Sugar Mama, Sarah Warren Band, Geno Washington & the Ram Jam Band, Martin Turner's Wishbone Ash, The Wurzels

2 t/m 4 September Weyfest Music Festival in Farnham, Surrey
The Blockheads, Rodney Branigan, The Christians, The Crazy World Of Arthur Brown, Dr Feelgood, Focus, Sam Kelly's Station House, Julia K, Leatherat, Erroll Linton's Blues Vibe, John Otway's Big Band, Space Ritual, Martin Turner's Wishbone Ash

9 t/m 11 September Bestival op Isle of Wight
2 Bears, 6 Day Riot, 65daysofstatic, 1990 & The Neon Dreams, Asian Dub Foundation, A Trak, Bad Shepherds, Liam Bailey, Sophie Barker, Beardyman, Big Audio Dynamite, James Blake, Boys Noize, Brandt Brauer Frick, Breakage ft Jess Mills, Bright Light Bright Light, Los Campesinos, Caravan Palace, Carte Blanche, Chromeo, The Correspondents, Graham Coxon, Cranes, Crystal Castles, The Cure, Cut Copy, Dan Le Sac Vs Scroobius Pip, Dhol Foundation, Diplo, D/R/U/G/S, The Drums, Dry The River, Eat Static, Ellen & The Escapades, Emeralds, Esben & The Witch, Faith, Fake Blood, Feed Me, Fenech-Soler, Marcus Foster, Foster The People, Benjamin Francis Leftwich, Frankie & The Heartstrings, Gentlemen’s Dub Club, Global Communication, Goldie Lookin Chain, Grandmaster Flash, Kyla La Grange, John Grant, PJ Harvey, Health, Horndog Brass Band, Islet, Jaipur Kawa Brass, Japanese Popstars, Norman Jay, Jungle Brothers, Junip Midnight Beast Ms Dynamite, Katy B, Kawa Circus, Kelis, Labrinth, Lantern On The Lake Trophy Wife, LFO, Logo, L-Vis, The Maccabees, Macka B & The Roots Ragga Band, Magnetic Man, Clare Maguire, Willy Mason, Maverick Sabre, Metronomy, Modeselektor, Modestep, Mogwai, Mz Bratt, Noah and the Whale, October, Oneohtrix, Our Broken Garden, Paloma, Pantha Du Prince, Pendulum, Point Never, Post War Years, Primal Scream, Public Enemy, Rainbow Arabia, Robyn, David Rogan, Carmen Rosa, Caitlin Rose, Rustie, Sbtrkt, Ulrich Schnauss, The Selecter, Ed Sheeran, Smerins Anti-Social Club, Omar Souleyman, Spark, Starslinger, Tanlines, Toots & The Maytals, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Treefight For Sunlight, Andreya Triana, Max Tundra, Tweak Bird, Two Wounded Birds, Ukulele Orchestra Of Great Britain, The Unthanks, Venetian Snares, Village People, Brian Wilson, Patrick Wolf, Wretch 32, Yaaks, Yasmin, Zola Jesus

18 t/m 21 November Rhythm Riot in Camber Sands


Finland

17 t/m 19 Juni Provinssirock in Seinäjoki
Avenged Sevenfold, System Of A Down, Wolfmother

29 Juni t/m 3 Juli Lakeside Blues Festival in Järvenpää
Jonny Lang, Matt Schofield

30 Juni t/m 3 Juli Kalottjazz & Blues Festival in Tornio

8 t/m 10 Juli Ruisrock in Ruissalo

9 t/m 17 Juli Pori Jazz Festival

22 t/m 24 Juli Tuska Open Air Metal Festival in Helsinki
Agnostic Front, Arch Enemy, At The Gates, Church Of Misery, Enslaved, Exodus, Grave, Killing Joke, Kvelertak, Meshuggah, Misery Index, Moonsorrow, Mygrain, Spiritual Beggars, Witchery


Frankrijk

28 Mei t/m 4 Juni Jazz Sous Les Pommiers in Coutances
Eric Bibb, Ron Carter trio, Jamie Cullum, Charlie Musselwhite, Rosenberg Trio, Ebo Taylor, Fred Wesley & the New JB's

2 t/m 4 Juni Festival au fond du Jardin Du Michel in Bulligny

17 t/m 19 Juni Hellfest in Clisson
Alter Bridge, Anal Cunt, Anathema, Angel Witch, Apocalyptica, Architects, Bad Brains, Belphegor, Black Rain, Buzzov•en, Cavalera Conspiracy, Church of Misery, Clutch, Converge, Coroner, Corrosion Of Conformity, Cradle Of Filth, Crucified Barbara, The Cult, Dark Tranquillity, Deez Nuts, Destruction, Disturbed, Dodheimsgard, Doro, Down, D.R.I., The Dwarves, The Exploited, Goatsnake, Gorguts, Grand Magus, Grave, Hail Of Bullets, Hammerfall, Hangmans Chair, The Haunted, Iggy And The Stooges, Impureza, In Flames, In Solitude, Judas Priest, Karma to burn, Klone, Knut, Kruger, Kyuss Lives!, Lyzanxia, Malevolent Creation, Maximum The Hormone, Mayhem, The Melvins, Meshuggah, Monster Magnet, Morbid Angel, Morgoth, Morne, Mr. Big, Municipal Waste, My Sleeping Karma, Nasty, Orphaned Land, Ozzy Osbourne, Raw Power, Scorpions, Septicflesh, Shai Hulud, Sodom, Suicide Silence, Static-X, Sup, Svart Crown, Terror, Therion, Times Of Grace, Total Fucking Destruction, Triptykon, Tsjuder, Turisas, U.F.O., US Bombs, Valient Thorr, Whiplash, The Young Gods, Your Demise, Rob Zombie

23 t/m 26 Juni Blues en Bourgogne - Festival du Creusot

Vrijdag 24 Juni Auzon Le Blues in Carpentras
Kenny Neal, Shakura S’Aida

29 Juni t/m 13 Juli Jazz à Vienne

30 Juni t/m 3 Juli Avoine Zone Blues
Canned Heat,
Johnny Winter

1 t/m 3 Juli Arras Main Square Festival

2 t/m 4 Juli Festival Vache de Blues in Audun-le-Tiche
Rick Estrin & The Nightcats

5 t/m 9 Juli Festival Cognac Blues Passions in Cognac
Eden Brent, Homemade Jamz' Blues Band, The Reverend Peyton's Big Damn Band, ZZ Top

8 en 9 Juli Sonisphere Festival in Amnéville
Anthrax, Megadeth, Metallica, Slayer, Slipknot

8 t/m 11 Juli Les Déferlantes d'Argeles sur mer
Aaron, Aloe Blacc, Arcade Fire, Asa, Cali, Joe Cocker, Morcheeba, Ben L'Oncle Soul, Patrice, Gaetan Roussel, Two Door Cinema Club, ZZ Top

9 t/m 16 Juli Cahors Blues Festival
Louis Bertignac, Fred Chapellier, Johnny Gallagher, Warren Haynes, Keziah Jones, Charles Pasi, Rachelle Plas, Beverly Jo Scott, Johnny Winter

12 t/m 14 Augustus Blues in Chédigny

26 t/m 28 Augustus Rock en Seine in Parijs
Arctic Monkeys, BB Brunes, Big Audio Dynamite, Anna Calvi, CocoRosie, Deftones, Foo Fighters, Interpol, Jamaica, Paul Kalkbrenner, Keren Ann, The Kills, My Chemical Romance


Hongarije

3 t/m 5 Juni Metalfest in Boedapest
Alcest, Arch Enemy, Cradle Of Filth, Kataklysm, Primordial, Rage, Sabaton, Saxon, While Heaven Wept

29 Juni t/m 2 Juli VOLT Festival in Sopron
30 Seconds To Mars, Crookers, Dub FX, House of Pain, Paul Kalkbrenner, Moby, Monster Magnet, My Chemical Romance, Pendulum, Primus, Sum 41, The Ting Tings, Joris Voorn

7 t/m 10 Juli Balaton Sound in Zamardi
Aeroplane, Marc Antona, The Asteroids Galaxy Tour, Axwell, Karl Bartos, Big Boi, Gui Boratto & John Digweed, Armin van Buuren, Len Faki, Fedde le Grand, David Guetta, Guy J, Hercules & Love Affair, Sebastian Ingrosso, Mark Knight, Luciano, Magnetic Man, Mendo, Mika, Jeff Mills, The Orb, Bill Patrick, Portishead, Paul Ritch, Rusko, Simian Mobile Disco, Snoop Dogg, Thievery Corporation, Tiësto, Seth Troxler, Underworld, Ricardo Villalobos, Josh Wink

8 t/m 15 Augustus Szigetfestival in Boedapest
AfroCubism, Bloody Beetroots, Gui Boratto, Goran Bregovic, Cheikh Lô, The Chemical Brothers, Choc Quib Town, Crystal Castles, Deftones, DeWolff, Dizzee Rascal, Flogging Molly, Go Back To The Zoo, Gogol Bordello, Good Charlotte, Gotan Project, Hadouken!, Les Hurlements d’Leo, Hurts, Interpol, De Jeugd Van Tegenwoordig, Judas Priest, Kal, Kasabian, Kid Cudi, Lostprophets, The Maccabees, Marina and the Diamonds, Motörhead, The National, Eliades Ochoa, Pulp, Pupilla, Rise Against, Shaking Godspeed, Skunk Anansie, Smash Mouth, Socalled, Söhne Mannheims, Sonata Arctica, Triggerfinger, Verdena, White Lies, Amy Winehouse, Within Temptation


Ierland

2 t/m 5 Juni The Rory Gallagher International Tribute Festival in Ballyshannon

7 t/m 10 Juli Oxygen in Kildare
Arctic Monkeys, Black Eyed Peas, Blink 182, Foo Fighters, Paulo Nutini

2 t/m 4 September Harvest Time Blues Festival in Monaghan
Boo Boo Davis, James "Super Chikan" Johnson, Smokin' Joe Kubek & Bnois King, Duke Robillard, Watermelon Slim


Italië

3 t/m 5 Juni Castel San Pietro In Blues
Danny Bryant's Redeye Band

Woensdag 22 Juni Gods Of Metal Festival in Milaan
Exodus, Judas Priest, Mr. Big, Whitesnake


Luxemburg

17 t/m 21 Juni Fête de la Musique in Kayl
Walter Trout

Zondag 26 Juni Rock A Field in Roeser
Arcade Fire, Arctic Monkeys, Blink-182, Elbow, Die Fantastischen Vier, Volbeat, The Wombats

Zaterdag 9 Juli Blues Express Differdange GRATIS
Popa Chubby

Zaterdag 16 Juli Blues'n Jazz Rallye in Luxemburg GRATIS
Danny Bryant’s Redeyeband


Marokko

20 t/m 28 Mei Le festival Mawazine Rythmes du Monde in Rabat


Noorwegen

9 t/m 12 Juni Norwegian Wood in Oslo
Eric Clapton, The Eagles

Zaterdag 11 Juni Bragdøya Blues Festival
Ronnie Jacobsen & The West Coast Playboys,
Sherman Robertson & Blues Move

30 Juni t/m 2 Juli Skånevik Bluesfestival
Vidar Busk & His True Believers, Samantha Fish, Foreigner, Sharon Jones & The Dap Kings, Journey, Jonny Lang, Magic Slim & the Teardrops, Cassie Taylor, Trampled Under Foot, Dani Wilde

7 t/m 9 Juli Stavernfestivalen
Rodger Hodgson (Supertramp), Roxette

7 t/m 10 Juli Norway Rock in Kvindestal
Volbeat

14 t/m 16 Juli Slottsfjell Festival in Tønsberg
Datarock, Deerhunter, Doctor Midnight & The Mercy Cult, Gallows, Melissa Horn, Honningbarna, Mikrominus, Nidingr

4 t/m 7 Augustus Notodden Blues Festival
Elvin Bishop, Hans Bollandsås, Eric Burdon & The Animals, Vidar Busk & His True Believers, Robert Cray Band, Dana Fuchs Band, Lars Håvard Haugen, Amund Maarud Band, Trampled Under Foot

9 t/m 13 Augustus Øyafestivalen in het Medieval Park, Oslo
Comeback Kid, Ghost, Honningbarna, Oslo Ess

1 t/m 4 September Blues in Hell in Trondheim
Eden Brent, Duke Robillard, Johnny Winter

20 t/m 23 Oktober Dark Season Blues Spitsbergen


Oostenrijk

11 t/m 13 Juni Nova Rock in Nickelsdorf
3 Doors Down, 30 Seconds to Mars, Asking Alexandria, Broilers, Cavalera Conspiracy, Dredg, Flogging Molly, Framing Hanley, Guano Apes, Iron Maiden, Kellermensch, Korn, Linkin Park, Duff McKagan’s Loaded, Motörhead, Otto & Die Friesenjungs, Pendulum, Sick Of It All, Sublime With RomeSystem Of A Down, Turisas, Volbeat, Wolfmother

Vrijdag 8 Juli Lovely Days in Wiesen
Melanie, Mother's Finest, Santana

8 en 9 Juli Stadlblues Chill Out in Gaisruck

Zaterdag 9 Juli Clam Rock Festival in Burg Clam
Melanie, Mother's Finest, Santana


Polen

30 Juni t/m 3 Juli Open'er in Gdynia
Abraham Inc., Big Boi (OutKast), Caribou, Coldplay, Cut Copy, Deadmau5, Foals, Hurts, M.I.A., The National, Youssou N’Dour, Paolo Nutini, Primus, Polp, The Streets, Two Door Cinema Club, The Wombats


Portugal

6 t/m 9 Juli Optimus Alive Festival in Oeiras
30 Seconds To Mars, The Chemical Brothers, Coldplay, Foo Fighters, Grinderman, Iggy & The Stooges, Kaiser Chiefs, Mona, Primal Scream, White Lies


Schotland

8 t/m 10 Juli T In The Park in Baladon Airfield
All Time Low, Arctic Monkeys, Beady Eye, Blink-182, Blondie, Bloody Beetroots, Brandon Flowers, Bright Eyes, Cast, Chase and Status, Coldplay, Crystal Castles, Eels, Diplo, Eliza Doolittle, Everything Everything, Foo Fighters, Friendly Fires, House of Pain, Hurts, Jessie J, Jimmy Eat World, Tom Jones, Miles Kane, Ke$ha, Manic Street Preachers, Imelda May, My Chemical Romance, Noah & The Whale, Ocean Colour Scene, Pendulum, Plan B, Pulp, The Saturdays,. The Script, Slam, Stornoway, The Streets, Tinie Tempah, KT Tunstall, The Vaccines, The View, Vitalic, Weezer, White Lies, Josh Wink, You Me At Six

22 t/m 31 Juli Edinburgh Jazz & Blues Festival


Servië

7 t/m 10 Juli Exit Festival in Novi Sad
Steve Aoki, Arcade Fire, Bad Religion, Beirut, Marco Carola, Carl Craig, Deadmau5, Digitalism, Go Back To The Zoo, Gramophonedzie, Grinderman (Nick Cave), Hadouken!, House Of Pain, Jamiroquai, Paul Kalkbrenner, Kreator, Magnetic Man, Portishead, Pulp, Tiga, Underworld, James Zabiela


Slovenië

5 t/m 11 Juli Metalcamp in Tolmin
Accept, Achren, Airbourne, Alestorm, Amorphis, Die Apokalyptischen Reiter, Arch Enemy, Arkona, Ava Inferi, Avatar, Beholder, Blind Guardian, Brainstorm, Brujeria, Bulldozer, Cold Snap, Death Angel, Deicide, Guns Of Moropolis, Hate, Imperium Dekadenz, In Extremo, In Solitude, Kalmah, Katatonia, Kreator, Kylesa, Legion Of The Damned, Mercenary, Moonsorrow, Moonspell, Obscura, The Ocean, October File, Rising Dream, Ritam Nereda, Serenity, Slayer, Suicidal Angels, Taake, Thaurorod, Trollfest, Vanderbuyst, Virgin Steele, Visions Of Atlantis, Vulture Industries, Watain, Winterfylleth, Wintersun,
Zonaria


Spanje

26 t/m 28 Mei Primavera Sound in Barcelona
Aias, Animal Collective, Ariel Pink's Haunted Graffiti, Autolux, Belle and Sebastian, The Birkins,
James Blake, Blank Dogs, Broadcast, John Cale, Caribou, The Car Is On Fire, Cloud Nothings, Jason Collett, Comet Gain, Davila 666, Deakin, Deep Sea Arcade, Echo And The Bunnymen, Einstürzende Neubaten, Emeralds, Factory Floor, Fiery Furnaces, The Flaming Lips, Fleet Foxes, The Fresh & Onlys, GAF, Games, Gang Gang Dance, Grinderman, Half Japanese, PJ Harvey, Interpol, Islet, Julia Kent, Kyst, Leaf, Lichens, Low, Julian Lynch, Male Bonding, Me and the Bees, Dan Melchior und Das Menace, Javiera Mena, Mercury Rev, Fernando Milagros, Mogwai, Money Mark, My Teenage Stride, The National, Nisennenmondai, No Joy, Oneohtrix Point Never, Pájaro Jack, Papas Fritas, Pere Ubu, Perrosky, Phosphoroscent, P.I.L. (Public Image Limited), Pissed Jeans, Pulp, Das Racist, Las Robertas, Salem, Seefeel, Shellac, Smoke Fairies, Sonny & The Sunsets, The Jon Spencer Blues Explosion, Sufjan Stevens, Suicide, Swans, The Tallest Man On Earth, Tannhäuser, Tennis, Triángulo De Amor Bizarro, Twin Shadow, The Vaccines, The Walkmen, Warpaint, Wolf People, Woody Alien, Yuck, Zurych

23 t/m 25 Juni Azkena Rock Festival
Gregg Allman, Black Country Communion

7 t/m 10 Juli Hondarribia Blues Festival
Elvin Bishop, Johnny Winter

14 t/m 17 Juli Festival Internacional de Benicàssim
Amable, Arcade Fire, Arctic Monkeys, Astrud & Col.lectiu Brossa, Beirut, Anna Calvi, CatPeople, Chase & Status, The Coronas, Crystal Fighters, Delorean, Herman Düne, Elbow, Brandon Flowers, Friendly Fires, The Go! Team, Ainar Legardon, Aldo Linare, Logo, Mumford & Sons, Nadadora, Nudozurdo, Paolo Nutini, The Paris Riots, Pendulum, Portishead, Primal Scream, Smile, The Stranglers, The Streets, The Strokes, Tame Impala, Tinie Tempah, Violens


Tsjechië

3 t/m 5 Juni Metalfest in Lochotin Cirque, Pilsen
Accept, Alcest, Arch Enemy, Bloodbound, Cradle Of Filth, Kataklysm, Primordial, Rage, Sabaton, Saxon

Donderdag 23 Juni Prague City Festival
Flogging Molly, Gogol Bordello, House of Pain, Skindred, Superhiks, Tleskač

2 t/m 5 Juli Rock For People in Hradec Kralove

14 t/m 17 Juli Masters of Rock in Vizovice
Airbourne, Epica, Helloween


Zweden

27 en 28 Mei Blues & Roots Festival in Mönsterås

8 t/m 11 Juni Sweden Rock in Solvesborg
Accept, Agent Steel, Buckcherry, The Cult, The Damned, Destruction, Electric Wizzard, Fläsket Brinner, Ghost,
The Groundhogs, The Haunted, Helloween, Jason & The Scorchers, Joan Jett & the Blackhearts, Judas Priest, Moonspell, Mr. Big, Mustasch, Ozzy Osbourne, Overkill, Rage, Raubtier, Dan Reed, Rhapsody Of Fire, Mason Ruffner, Saxon, Styx, Walter Trout, Whitesnake, Rob Zombie

17 en 18 Juni Metaltown in Göteborg
At the Gates, Avenged Sevenfold, The Black Dahlia Murder, Cradle of Filth, Graveyard, Korn, Parkway Drive, Raubtier, Soilwork, System of a Down, Volbeat

17 t/m 19 Juni Stockholm Jazz Festival

28 Juni t/m 2 Juli Peace & Love Festival in Börlange
30 Seconds To Mars, All Time Low, Cunninlynguists, Foreigner, Journey, Kings Of Leon,
Manda Diao, Ziggy Marley, M.I.A., Social Distortion, Timbuklu, The Vaccines, Volbeat

30 Juni t/m 2 Juli Göteborg Blues Party
Magic Slim & the Teardrops

7 t/m 9 Juli Getaway Rock Festival in Gavle
Accept, Agnostic Front, Blowsight, Deathangel, Entombed, Ghost, Heaven Shall Burn, Immortal, Papa Roach, Vomitory, Youth Of Today

7 t/m 10 Juli Åmål´s Blues Fest


Zwitserland

11 Maart t/m 21 Mei Jazzfestival Bern
Patty Austin and trio, Michel Camilo Trio, Roy Gaines Orchestra, Tom Harrell Quintet, Ahmad Jamal, Michel Legrand Trio, Carmen Lundy, The Overtone Quartet, Jean-Luc Ponty, Paquito D’Rivera's Tango Jazz Septet, Sista Monica, Joe Louis Walker, Bob Wilber & the Young Generation All-Stars

21 t/m 28 Mei Bluesfestival Baden
Rita Chiarelli, Whitey Johnson, Delbert McClinton, Gary Nicholson, Duke Robillard, Roto Sphere & Friends, Earnest Guitar Roy

3 t/m 5 Juni Greenfield Festival in Interlaken
Alesana, Apocalyptica, Boysetsfire, Bullet For My Valentine, Che Sudaka, Comeback Kid, Converge, Disturbed, Flogging Molly, Foo Fighters, Framing Hanley, The Gaslight Anthem, Kvelertak, Lacuna Oil, Madsen, The Ocean, Parkway Drive, Sick Of It All, Social Distortion, Suicide Silence, System of a Down, Volbeat, Wolfmother

8 t/m 11 Juni Caribana Festival in Crans-sur-Nyon
Justin Nozuka, Marc Sway, Texas, Wolfmother

Zaterdag 18 Juni Rock Am Weier in Wil GRATIS

23 Juni t/m 3 Juli JazzAscona in Ascona

24 t/m 26 Juni Blues 'n' Jazz Festival in Rapperswil
Dr Feelgood, Lisa Haley, Rodger Hodgson (Supertramp), James "Super Chikan" Johnson, Nine Below Zero,
Ana Popovic, Shakura S'Aida, Watermelon Slim

Maandag 27 Juni New Orleans Meets Zofingen
Shakura S'Aida, Watermelon Slim

29 Juni t/m 4 Augustus Magic Blues in Vallemaggia
Uriah Heep

30 Juni t/m 3 Juli Openair St. Gallen
Linkin Park

1 t/m 16 Juli Montreux Jazz Festival

8 en 9 Juli Blues Nights in Gossau
Danny Bryant’s Redeyeband

19 t/m 24 Juli Paléo Festival in Nyon

22 t/m 30 Juli Blue Balls Festival in Luzern
Ben Harper & The Relentless7

25 t/m 28 Augustus Blues To Bop in Lugano

25 t/m 28 Augustus Sierre Blues Festival

4 t/m 13 November Lucerne Blues Festival



Geweest in 2011

België
Zaterdag 8 Januari Monstermash in Geel
Zaterdag 5 Februari
Patersdreef Indoor in de Europahal, Tielt GRATIS
Zaterdag 26 Februari
Hookrock Indoor in Diepenbeek
Zaterdag 26 Maart Novarock in Kortrijk
Zaterdag 2 April
Delirium Bluesfestival in Lichtervelde
22 en 23 April
Groezrock in Meerhout
Zaterdag 30 April Nacht van de Blues in Wuustwezel
30 April en 1 Mei
Dranouter aan Zee in De Panne
Zondag 1 Mei Roots & Roses Festival in Lessines
6 t/m 8 Mei Labadoux Festival in Ingelmunster
6 t/m 8 Mei Puntpop in Wuustwezel
13 en 14 Mei Durbuy Rock Festival in Bomal-sur-Ourthe
Zaterdag 14 Mei Spring Blues Festival in Ecaussinnes

Denemarken
6 en 7 Mei Djurs Bluesland in Aarhus

Duitsland
2 t/m 10 April Rother Blues Tage
30 April t/m 8 Mei New Orleans Music Festival Wendelstein

Engeland
30 April en 1 Mei Bushy's Big Wheel Blues Festival op Isle of Man
30 April t/m 2 Mei Yorkshire Blues Festival in Rotherham, York

Finland
27 April t/m 1 Mei April Jazz Espoo

Frankrijk
15 t/m 20 Maart Festival du Blues Autour du Zinc in Beauvais
24 t/m 27 Maart Paris Extreme Fest in Parijs
20 t/m 25 April Le Printemps de Bourges

Noorwegen
20 t/m 23 April Inferno Festival in Oslo
27 April t/m 1 Mei Nidaros Blues Festival
in Trondheim
28 April t/m 1 Mei Bergenfest in de Grieghallen, Bergen

Oostenrijk
20 Maart t/m 30 April Vienna Blues Spring in Wenen

Roemenië
24 t/m 26 Februari Sighisoara Blues Festival

Zweden
13 en 14 Mei Metallsvenskan in Örebro

Zwitserland
12 t/m 17 April Basel Blues Festival



Voorgaande jaren

België
Zaterdag 6 Maart Maximum HXC and Metalfest in Colfontaine
6 en 7 Juni Goorblues Festival
25 t/m 27 Juni Genk on Stage GRATIS
Zaterdag 26 Juni Parkblues in het Burgemeestershuis, Lommel
Juni Schwung in Hallen Roeselare
2 en 3 Juli Patersdreef Bluesfestival in Tielt GRATIS
30 Juli t/m 1 Augustus Blues Oan Daa Stoazze in Hamme GRATIS
14 en 15 Augustus Marktrock in Leuven GRATIS
21 en 22 Augustus Maanrock in Mechelen GRATIS
27 t/m 29 Augustus Zandrock
in Zandvoorde (Oostende) GRATIS
3 en 4 September Crammerock in Stekene
17 t/m 19 September Leffingeleuren in Leffinge-Middelkerke
,
September Rock 'n' Blues Festival in Harelbeke
September Pajotblues in Galmaarden

Duitsland
Vrijdag 22 Januari Winter Freeze in LKA, Stuttgart
Zaterdag 11 April
Eifel Blues Festival in Nettersheim
Zaterdag 18 Juli
Magic Circle Festival in Sankt Goarshausen
Zaterdag 24 Juli The Great Wide Open in Mühldorf am Inn, Trabrennbahn
29 t/m 31 Juli Rockarea Festival
op de Loreley
Zaterdag 14 Augustus Blues-Rock Open Air Gross Lindow
22 en 23 Augustus Woodstock 40th anniversary op het Tempelhof vliegveld in Berlijn GRATIS

Engeland
2 t/m 4 April Burnley National Blues Festival
30 April t/m 3 Mei Mumbles Mostly Jazz and Blues Festival in Swansea (Wales)
Mei Give It A Name in Londen en Sheffield
12 t/m 14 Augustus Fairport's Cropredy Convention
27 t/m 30 Augustus The Great British Rhythm & Blues Festival in Colne, Lancashire
Gwyn Ashton, Sherman Robertson
16 t/m 18 Oktober Fleetwoodstock in Fleetwood, Lancashire
12 t/m 14 November Carlisle Blues Fest

Ierland
27 t/m 29 Augustus Belfast City Blues
Sherman Robertson

Finland
10 en 11 Juli Rauma Blues
Eden Brent

Frankrijk
12 en 13 Februari Blues 'n' Rock Festival in Billy Montigny
3 t/m 27 Maart A Vaulx Jazz
in Vaulx En Velin
Shakura S'Aida
11 t/m 21 Maart Les Nuits du Blues in Abbeville
April Versailles Jazz Festival
Bjørn Berge
14 en 15 Mei
Trieux Tonic Blues in Lézardrieux
14 Juni t/m 31 Juli Les Estivales du Château
in Chambery
15 t/m 18 Juli Festival des Vieilles Charrues
17 t/m 24 Juli Les Nuits de la Guitare in Patrimonio (Corsica)
Zaterdag 24 Juli
Au pré du Blues in Althen des Paluds

Hongarije
1 t/m 4 Juli Gastroblues Festival in Paks

Italië
14 t/m 18 Juli Pistoia Blues
22 t/m 28 Augustus Narni Black Festival

Noorwegen
3 t/m 5 April Lillehammer Blues Weekend
13 t/m 15 Mei Gudbrandsdalen Blues Festival in Lillehammer
Mei Lillehammer Rock Weekend
29 Juni t/m 3 Juli Quart in Kristiansand
16 t/m 18 Juli Voss Blues & Roots Festival

Augustus Metal Rock Fest in Lillehammer

Oostenrijk
Zaterdag 8 Juli Lovely Days in Wiesen

Polen
Maandag 24 Mei Warsaw Blues Festival in Warschau
10 en 11 Juli Olsztynskie Noce Bluesowe in Olsztyn
15 t/m 17 Juli Suwalki Blues Festival
Julian Sas

Portugal
21 t/m 29 Mei Rock in Rio in Lissabon
29 en 30 Mei Douro Blues in Gaia
11 Juli Super Bock Super Rock Festival in Porto

Schotland
28 t/m 30 Augustus Bladnoch Folk & Blues Festival in Wigtown

Spanje
Mei Electric Festival in Getafe
4, 5, 10, 11 en 12 Juni Rock in Rio in Madrid
12 t/m 14 Augustus Sonorama Ribera Festival

Tsjechië
19 t/m 22 Augustus Trutnov Open Air

Zweden
3 Juli Arvika Festival
7 t/m 9 Juli Hultsfred Festival
8 t/m 10 Juli Rockweekend in Söderhamn

Zwitserland
7 en 8 Mei Geneva Blues Summit
13 t/m 15 Mei Long'I'rock in Longirod
29 en 30 Mei
Openair Wolfhalden
Juni Rock Sound Festival in Huttwil
9 en 10 Juli Open Air in Huttwil
15 t/m 17 Juli Piazza Blues in Bellinzona


Copyright © 2008 - 2011 Hotburrito